OFPOF

Zamansız Bir Şekilde Filmlerden Ayrılıp Bizi Üzen Karakterler

-
1.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Zamansız Bir Şekilde Filmlerden Ayrılıp Bizi Üzen Karakterler
1.008 izlenme
Ofpofer
-

Çoğu dizi ve filmde illaki bağlandığımız karakterler olmuştur. Bu bağlandığımız karakterlerin çoğuda, diziden/filmden erken ayrılarak bizi üzdü.

1. Boromir - Yüzüklerin Efendisi

Boromir - Yüzüklerin Efendisi

Sean Bean abimizin kaderi neredeyse bu. Oynadığı her yapımda, illaki bize kendine bağlayacak şekilde oyun sergileyen Sean Bean, Game of Thrones dizisinde de aynı şekilde bizi üzmüştü. efsane yapım Yüzüklerin Efendisi'nde Boromir karakterini canlandıran Sean Bean, vücuduna aldığı oklar ile hayata gözlerini yumarken bizi üzmüştü. Ama Aragorn ona verdiği sözü tutup, Gondor'un kralı olmayı bildi.

2. Bobby Singer - Supernatural

Bobby Singer - Supernatural

Aile olmanın kan bağından ibaret olmadığını bize gösteren abimizdi. Sam ve Dean kardeşleri, babaları kadar seviyordu. Onlar için az mı şeytanlarla, cinlerle, hayaletlerle savaştı?

3. Hershel - The Walking Dead

Hershel - The Walking Dead

Belkide en mülayim savaşçıydı, adeta bir sakin güçtü. Başlarda Rick'e kötü davrandığı için pek sevmesekte zamanla Rick'e yardım eden koca yürekli kişiydi. Ama bu yardımlar, Vali'nin onu öldürmesini engelleyemedi.

4. Oberyn Martell - Game of Thrones

Oberyn Martell - Game of Thrones

Gerek cesurluğu gerek kendine has coolluğu ile gönlümüzde birden taht kurmuştu. Lakin o korkusuzluğu, acı bir ölümle sonuçlandı. Kimsenin beklemediği o anda, tam zaferi kazandı derken, bu hallere düştü.

5. Ömer Baba - Kurtlar Vadisi

Ömer Baba - Kurtlar Vadisi

Piyasaya koskoca Polat Alemdar'ı sokan kişi, tabii ki dualarıyla. Babacan tavırları ve kısa ibretlik hikayeleri ile gönlümüzde bir nebze yer edindi. En azından kendine yakışan bir biçimde öldü.

6. Leyla - Leyla ile Mecnun

Leyla - Leyla ile Mecnun

Ah Leyla ah. İlk göz ağrımız. İsmini bilmediğimiz zamanlarda, onu aradığımız zamanlarda az mı google'a ''ilk Leyla'' yazmadık. Mecnun'u az koşturmadın gerçi arkandan. Lakin sevmiştin onu. Bizimde tek tesellimiz.

7. Oenomaus - Spartacus

Oenomaus - Spartacus

Hocaların hocası. Korkusuz kişilik. Görüşünüz altında iyi bir kalp yattığını hep bildik. Karın ve en yakın arkadaşın seni aldatınca, en az senin kadar üzüldük. Spartacus ile işbirliği yapman, kendini daha da sevdirdi. Bu acımasız yollarda ilk gözünü kaybettiğinde çok üzülmüştük.

8. Hank - Breaking Bad

Hank - Breaking Bad

Amcamız bizim. O esprileri ve mimikleriyle ailemizin bir ferdiydi. Uyuşturucuya karşı açtığın savaş senin sonun oldu. En yakın arkadaşın yani bacanağın bunu yaptığını öğrendiğinde yıkılman unutulmaz. Bu yolda öldün gittin, ama unutmadık.

9. Ali - Kuzey Güney

Ali - Kuzey Güney

Hep böyle olmaz mı? Hep dizilerde esas karakter için, arkadaşları ölmez mi? Arkadaşlık kavramını bize iyice bir aşılayan abimizdin. Arkadaşın için az mı uğraştın? Canından dahi oldun. Yine Kuzey için. Kuzey morg sahnesinde epey yıkılmıştı, seni ne kadar sevdiğini anlamıştık.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.