OFPOF

Yönetmeni ve Efsane Kadrosuyla Beklenen Film: Nocturnal Animals

-
952
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yönetmeni ve Efsane Kadrosuyla Beklenen Film: Nocturnal Animals
918 izlenme
Ofpofer
-

İlk yönetmenlik denemesini 2009 yılında A Single Man ile yapan Tom Ford bir psikolojik gerilim ile geri dönüyor.

A Single Man’le başladığı yönetmenlik kariyerine ağır ama emin adımlarla devam eden Tom Ford, bu defa Austin Wright’ın Tony & Susan adlı romanından uyarlama bir filmle sinema izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Başrollerinde Amy Adams ve Jake Gyllenhaal’ın yer aldığı film Venedik Film Festivali’nden Gümüş Aslan ödülüyle ayrıldı. Filmin senaryosu ilk filminde de olduğu gibi yine Tom Ford’a ait ve ünlü modacının yönetmenlikteki yeteneği kadar senaristlik yönünün de ne kadar başarılı olduğunu bize açıkça gösteriyor.

Film Konusu

Austin Wright'ın 1993 tarihli "Tony ve Susan" romanından uyarlanan film ayrılan iki karı kocanın hayatlarına odaklanıyor. İlk bölümde 20 yıl önce boşanmış  eski kocasından kitap nüshaları almaya devam eden bir kadını izlediğimiz filmin ikinci bölümünde ise bir adamın aile ziyaretinin şiddete dönüştüğü anlara tanık oluyoruz.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Psikolojik gerilim yapımının başrollerinde, galeri sahibi Susan’ı canlandıran Amy Adams ve eski eşi olarak Jake Gyllenhaal karşımıza çıkıyor. Michael Shannon; Bobby Andes rolünü, Aaron Taylor-Johnson; Ray Marcus rolünü, Isla Fisher; Laura Hastings rolünü, Armie Hammer; Walker Morrow rolünü, Laura Linney; anne Sutton rolünü, Michael Sheen ise Carlos rolünü canlandırıyor.

Vizyon Tarihi

9 Aralık 2016

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık