OFPOF

Yönetmen Korhan Uğur’dan Yepyeni Bir Komedi Geliyor: Cenaze İşleri

-
267
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yönetmen Korhan Uğur’dan Yepyeni Bir Komedi Geliyor: Cenaze İşleri
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Film belediyede kimsesizler mezarlığından sorumlu olarak çalışan Orhan karakterinin başına gelen talihsiz olayları mizahla harmanlayacak.

Daha önce Kızkaçıran, Sağsalim, Terkedilmiş ve Öldür Beni gibi filmlere imza atan yönetmen Korhan Uğur’dan yepyeni bir Komedi geliyor! Yapımcılığını Saygın film ve Serpil Altın Film’in yaptığı, Eskişehir Odunpazarı Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen komedi filmi Cenaze İşleri’nin çekimleri Eskişehir’de başladı. Film belediyede kimsesizler mezarlığından sorumlu olarak çalışan Orhan karakterinin başına gelen talihsiz olayları mizahla harmanlayacak. 

Film Konusu

Belediyede cenaze işleri görevlisi olan Orhan, kimsesizler mezarlığının da sorumlusudur. Sevgilisi Serpil’le evlenmek ister; fakat parasızlıktan evlenemez. Orhan’ın arkadaşı Rafet, bir cesedi ortadman kaldırmak ister. Rafet, Orhan'dan para karşılığında cesedin kimsesizler mezarlığıma gömülmesini ister. Orhan’ın vicdanı rahat etmez; ancak alacağı parayla Serpil’le evlenebileceğini düşünür ve istemeyerek de olsa kabul eder. Fakat, cesedin gömüleceği sırada, adamın ölmediği fark edilir ve işler karışır. 

Film Oyuncuları

Filmde Melih Selçuk; Orhan rolüyle başrolü üstleniyor. Filmin kadrosunda ayrıca Cemre Melis Çınar, Ergun Kuyucu, Barış Kıralioğlu, Yüksel Ünal, Caner Atacan ve Suzan Aksoy, Bedia Ener, Aydan Burhan, Halil Kumova gibi oyuncular yer alıyor.

Vizyon Tarihi

8 Eylül 2017

Filmin çekimleri henüz devam ettiği için fragmanı yayınlanmadı fakat film çekimlerinden görüntüler yayınlandı.

Yönetmen Korhan Uğur’dan Yepyeni Bir Komedi Geliyor: Cenaze İşleri-9cozmnw6bl

Yönetmen Korhan Uğur’dan Yepyeni Bir Komedi Geliyor: Cenaze İşleri-upcdk56h7q

Yönetmen Korhan Uğur’dan Yepyeni Bir Komedi Geliyor: Cenaze İşleri-wvne19ue44


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık