OFPOF

Yıl Sonuna Kadar Vizyona Girecek 7 Mükemmel Film

-
427
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yıl Sonuna Kadar Vizyona Girecek 7 Mükemmel Film
0 izlenme
Ofpofer
-

Aralık ayı beyaz perde için çok verimli geçecek gibi gözüküyor. Bizde sizler için yol sonuna kadar vizyona girecek filmleri tanıtalım dedik.

1. Star Wars: Son Jedi - 15 Aralık 2017

Star Wars: Son Jedi - 15 Aralık 2017

Özet ve Detaylar: Rey, efsanenin ikinci bölümünde de Finn, Poe ve Luke Skywalker ile destansı yolculuğuna devam ediyor. 

Filmde Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Domhnall Gleeson, Carrie Fisher, Laura Dern, Oscar Isaac, Gwendoline Christie ve Lupita Nyong'o gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Rian Johnson oturuyor.

2. Justice League: Adalet Birliği - 17 Kasım 2017

Justice League: Adalet Birliği - 17 Kasım 2017

Özet ve Detaylar: DC öykü evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman'in fedakarlıklarından ilham alan Batman'in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır? Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper "yıldızlarını" bir araya getren filmin yönetmen koltuğunda, çizgi uyarlamalar konusunda uzman kabul edebileceğimiz Zack Snyder oturuyor.

3. Mucize - 17 Kasım 2017

Mucize - 17 Kasım 2017

Özet ve Detaylar: Auggie Pullman yaşıtı diğer çocuklardan biraz farklıdır. Çünkü yüzünde ciddi bir deformasyon vardır. Auggie diğer çocuklarla sıradan bir okula giderek, sıradan bir çocuk olduğunu kanıtlamaya çalışır. Çünkü esas güzellik derinin altında, içeride saklıdır... Yönetmenliğini Stephen Chbosky'nin üstlendiği film, R.J. Palacio'nun romanından Steve Conrad tarafından senaryolaştırıldı. Filmde başrollerde Julia Roberts ve Owen Wilson yer alırken çocuk oyuncu ise Jacob Tremblay.

4. Kardeşim Benim 2 - 24 Kasım 2017

Kardeşim Benim 2 - 24 Kasım 2017

2016 yılında vizyona giren Kardeşim Benim filminin devam halkasıdır.

5. Sen Kiminle Dans Ediyorsun? - 17 Kasım 2017

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? - 17 Kasım 2017

Özet ve Detaylar: Annesiyle babasının vefatından sonra bir türlü toparlayamayan, hayata dair sorunları olan Aysel, yaşadığı bunalımlı günlerinden kurtulmak için kendini dansa verir. Dans ile hayata geri tutunan Aysel, 'Şengül Dans Okulu'na dahil olarak yeni bir hayata merhaba der. 

Burak Aksak'ın yazıp yönettiği filmin başrollerinde Binnur Kaya, Demet Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu yer alıyor. 

6. Seni Gidi Seni - 17 Kasım 2017

Seni Gidi Seni - 17 Kasım 2017

Özet ve Detaylar: İstanbul’un eski semtlerinden Bayrampaşa’da doğan taksici Bülent ve döşemeci Sedat, mahalle kültürü ile büyüyen iki delikanlıdır. Çocukluklarından beri kendilerine hem abilik hem babalık yapan Tarık abilerinin dolandırıldığını öğrenen ikili, onu kurtarmak için işe koyulurlar ve bol aksiyonlu bir serüvene yelken açarlar.

Yapımcılığını Ahtapot film'in üstlendiği Komedi filminin yönetmen koltuğunda Sibel Tunç otururken oyuncu kadrosunda Ahmet Kayakesen, Turgay Tanülkü, Ahmet Dursun, Ayhan Taş, Burak Satıbol, İlay Erkök, Erkan Çelik, Güray Ozcan ve Serdar Sezgin isimleri yer alıyor.

7. Poyraz Karayel: Küresel Sermaye - 15 Aralık 2017

Poyraz Karayel: Küresel Sermaye - 15 Aralık 2017

Özet ve Detaylar: Yasemin, mafya babalarından Kulaksız Adnan'ın kızıdır ve kirli işlerle uğraşan Makber'in oğlu Semih ile birliktedir. Fakat babası bu ilişkiyi onaylamaz. Kulaksız Adnan, kızını Semih'ten ayırması için Bahri Umman'dan yardım ister. Bahri Umman bu görevi Sadrettin ve adamlarına vermesiyle tehlikeli ama bir o kadar da komik ve heyecanlı maceranın pimi çekilmiş olur.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.