OFPOF

Yeşilçamda Yatağa Çırılçıplak Girmiş Ünlüler

-
243.1b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeşilçamda Yatağa Çırılçıplak Girmiş Ünlüler
211.563 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Banu Alkan'dan Müjde Ar'a, Yeşilçam'da, yatağa çırılçıplak girme cesareti gösteren ve cüretkâr sahneler veren oyuncular.

1. Müjde Ar – Ah Güzel İstanbul

Müjde Ar – Ah Güzel İstanbul
Çıplak sahneler veren oyuncular listesinde üst sıralardadır Müjde Ar. Genelev kadını olan Cevahir’i canlandırdığı Ah güzel İstanbul filminde yatakta çırılçıplaktır Müjde.

2. Nur Sürer – Dul Bir Kadın

Nur Sürer – Dul Bir Kadın
Dul Bir kadın, türk sinemasında eşcinsel film kırılması yaşatmasa da ona göz kırpıyordu. Nur Sürer ile Müjde Ar, yatakta çırılçıplak, yakın sahneler canlandırıyorlar.

3. Serpil Çakmaklı – 14 Numara

Serpil Çakmaklı – 14 Numara
80’li yılların Karaköyün'de bir genelevde geçen filmde Serpil Çakmaklı, Bülent Bilgiç ile sevişme sahnesinde beyaz örtüler altında yatakta çıplaktır.

4. Ahu Tuğba – Yosma

Ahu Tuğba – Yosma
Yeşilçam’ın cüretkâr oyuncularından Ahu Tuğba, birçok filmiyle seksenlerde rüyaları en çok süsleyenlerdendi. Yosma filmindeki çıplak yatak sahnesiyle bu listeye giriyor.

5. Şahika Tekand – Sarı Tebessüm

Şahika Tekand – Sarı Tebessüm
Sarı Tebessüm’de, resim galerisi sahibi Eda’yı oynayan Şahika Tekand, eşinin Paris’te olduğu bir gece onu yakın dostları Erdal (Mahir Günşiray) ile aldatır. Böylece türk sinemasında çırılçıplak yatağa giren oyunculardan olur.

6. Sibel Kekilli - Duvara Karşı

Sibel Kekilli - Duvara Karşı
2004 yapımı filmde Sibel Kekilli sevişme sahnesinde çırılçıplak oynayan oyuncularımızdan biri

7. Banu Alkan - Kızgın Güneş

Banu Alkan - Kızgın Güneş
Banu Alkan ve Salih Güney'in başrollerini paylaştığı filmde Banu Alkan sevişme sahnesinde çırılçıplak oynamayı kabul etti. Ayrıca Banu Alkan'ın göğüslerinin de tamamen göründüğü tek filmdir Kızgın Güneş. O sahnelerin bulunduğu bir kopyayı bulmak bugün neredeyse imkansız diyebiliriz...

Yeşilçam'da Kırmızı Nokta

Yeşilçam, erotik komedilerle başladığı serüvenini pornografiye, yani, "Civciv Çıkacak Kuş Çıkacak" naifliğinden "Parçala Behçet" ‘hard’lığına dönüştürür. Bu ortamda, yatakta çırılçıplak sahne veren oyuncular da iyice artar. Arzu Okay, Feri Cansel, Figen Han, Zerrin Egeliler, Dilber Ay…Çırılçıplak boy gösteren erotik film yıldızlarıdır Tabi bu filmlerde yatakta çıplaklığı biraz olsun gizleyen örtüler de fora edilmiştir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.