OFPOF

Yaz Tatilinde Yabancı Dizi Arayanlar İçin 10 Mükemmel Dizi Önerisi

-
14.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yaz Tatilinde Yabancı Dizi Arayanlar İçin 10 Mükemmel Dizi Önerisi
16.358 izlenme
Ofpofer
-

Yabancı dizi sevenlerin mutlaka değerlendirmesi gereken, her türden dizinin bulunduğu bir liste.

1. Mr. Robot

Mr. Robot

Gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal bir gencin aksiyon dolu hikayesi.

2. Daredevil

Daredevil

Hikayenin merkezinde yer alan ve gündüzleri avukatlık yapıp, geceleri ise suçluların peşinden giden Matt Murdock'ın yaşadığı maceraları konu alıyor.

3. Lucifer

Lucifer

Cehennemin efendiliği’nden bıkan mutsuz Lucifer, Los Angeles’ın ihtişamı ve ışıltısı uğruna krallığını terk edip, bu şehirde Lux adında bir bar açar. Tanıştığı kız yüzünden değişmeye başlayan Lucifer'ın, farklı bir şekilde kaleme alınmış hikayesini anlatan güzel bir Dizi.

4. Vikings

Vikings

Tarihte kendisinden oldukça söz ettirmiş cesur savaşçı Ragnar Lothbrok ve oğlu Bjørn‘'un yaşadıklarını anlatan ve Vikinglerin çok az işlenmiş kültürünü de bize yansıtarak gerçeğe dayalı bir izlenim sunan, bol savaş sahneli bir tarihi Dizi.

5. Dexter

Dexter

Miami Metro Polis Departmanı'nda kan sıçrama analizcisi olarak çalışan, aynı zamanda seri katil olarak gizli bir hayat sürdüren Dexter Morgan'ın gerilim dolu hayat hikayesi.

6. True Blood

True Blood

Bir kasabada vampirlerle insanların birlikte yaşamaya başlaması ve aralarındaki etkileşimi konu edinmektedir. Dizinin baş kahramanları Sookie Stackhouse isimli telepatik bir garson kız ile aşık olduğu Bill Compton isimli bir vampirdir.

7. Constantine

Constantine

Dünyada insan görünümünde dolaşan melekleri ve iblisleri tanıma becerisine sahip, Londra’da yaşayan ve karanlık sanatlarda uzman olan John Constantine’in fantastik öyküsü.

8. Chuck

Chuck

Birleşik Devletler'in en gizli sırları Chuck'ın zihnine kaydedilir. Bu olaydan sonra Chuck'ın ve kendisine eşlik eden CIA ajanları Sarah ve Casey'nin başından birçok komik ve tehlikeli olay geçer. Beceriksiz ajan Chuck hiçbir ajanlık eğitimi görmemesine rağmen en iyi CIA ajanı olma yolunda hızla ilerlemektedir.

9. Heroes

Heroes

Birçok farklı özel yeteneğe sahip kahramanlarımız bu güçlerin nasıl ve neden olduğunu öğrenmeye çalışırken, kader onları teker teker bir araya getirecek. Bedenini hızlı bir şekilde yenileyen, geleceği resimlere aktaran, zaman ve uzay içinde hareket edebilen özel güçlere sahip insanların kaderi dünyanın kaderini belirleyecek.

10. Game of Thrones

Game of Thrones

Kış, Starklar ve yandaşları için olduğu kadar Yedi Krallık için de uğursuz alametlerle gelmektedir. Taht mücadeleleri her zamankinden daha sert geçecektir. Her bölümü film tadında olan mükemmel bir Dizi. Winter is Coming...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.