OFPOF

Yaz Tatilinde Film Arayanlar İçin 10 Muhteşem Film Önerisi

-
1.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yaz Tatilinde Film Arayanlar İçin 10 Muhteşem Film Önerisi
0 izlenme
Ofpofer
-

Yaz tatilinde ne yapacağım diye düşünenler için muhteşem film önerileri.

1. Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

IMDb : 7.5
Tür : Fantastik, Müzikal, Romantik
Konusu : Kendisine yapılan büyü sonucunda korkunç bir yaratığa dönüşen prens, şatosunda aynı büyü sonucu konuşan eşyalara dönüşmüş uşakları dışında kimse olmadan yaşamaktadır. 10 yıl içinde kendisine aşık olacak hiçbir kadın çıkmazsa sonsuza dek canavar olarak kalacaktır. 

2. Galaksinin Koruyucuları 2

Galaksinin Koruyucuları 2

IMDb : 8.1
Tür : bilim Kurgu, Aksiyon
Konusu : Serinin 2. filminde Peter Quill yani namı diyar Star Lord ve onun yere göğe sığmaz ekibini gelen tehditlere karşı bir arada dururken izleyeceğiz. Ancak bu defa filmde Star Lord yani Peter Quill gerçek babasının kim olduğunu da öğrenecek!

3. Wonder Woman

Wonder Woman

IMDb : 8.3
Tür :  Fantastik, bilim Kurgu
Konusu : Amazonlar Zeus tarafından hediye edilmiş cennetten bir köşede insanoğlundan uzakta hayatını sadece savaş eğitimi alarak geçirmektedir. Fakat yine her zaman ki zorlu eğitimlerinden birinde hiç beklenmedik bir şey olur ve gökyüzünden bir savaş uçağı denize çakılır. Bunu gören Diana pilotu kurtarır ve bu davranışı Diana'nın hayatını sonsuza kadar tetikleyecek olayları başlatır.

4. John Wick 2

John Wick 2

IMDb : 8.4
Tür : Aksiyon
Konusu : John Wick'in bukez ülkelerinin en ünlü tetikçilerine karşı verdiği savaş çok zorlu olacaktır. Roma şehrinde geçen olaylar çok karmaşık ama bir okadarda aksiyonu bol bir şekilde karşımıza çıkacak. Keanu Reeves'e eşlik eden diğer ünlüler filme renk katmış.

5. Uzay Yolcuları

Uzay Yolcuları

IMDb : 7.1
Tür : bilim Kurgu, Macera, Romantik
Konusu : Avalon adlı uzay gemisi, çok uzak bir koloniye 5000'den fazla kişiyi götürmek üzere, 120 yıl sürecek bir yolculuk yapmaktadır. Giden kişiler özel tasarlanmış "uyku kapsüllerinde" uyutulmaktadırlar. Yaşanan teknik bir sorun nedeniyle tamirci Jim Preston (Chris Pratt) ve yazar Aurora Dunn'ın (Jennifer Lawrence) kapsülleri olması gerekenden önce açılır. Gemide bir başlarına kalan ikilinin önünde, hala 90 yıllık bir yol bulunmaktadır.

6. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar ?

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar ?

IMDb : 7.7
Tür : Fantastik,Macera
Konusu : film aslında Harry Potter serisinden öncesinde yaşanan şeyleri konu almaktadır. Sihirli bir dünyanın kapılarını açan ufacık bir bavul olacaktır. O sihirli bavul sayesinde diğer yaratıkların nerde olduğunu öğrenebileceklerdir. 

7. Doctor Strange

Doctor Strange

IMDb : 7.8 
Tür : Fantastik, bilim Kurgu
Konusu :  Doktor strange geçirdiği kaza sonucu artık ellerini kullanamaz ve doktorluk yapamaz . Tüm umutları bitmek üzereyken geçmiş vakaları inceler ve bir kişinin düzeldiğini görür. Gidip bu adamı bulacak onun bunu nasıl başardığını öğrenmeye çalışacaktır. Sonrasında ise hayal edemeyeceği güçlere sahip olacağı aksiyon ve korkunun kapılarını aralayacaktır. 

8. Yeni Nesil Ajan 3

Yeni Nesil Ajan 3

IMDb : 6.8 
Tür : Aksiyon, Macera
Konusu : CIA kimsenin altından kalkamayacağı özel bir görev için Xander ile görüşerek ikna etmeyi başarır. Tehlikeli düşmanlar uzaydaki tüm askeri uyduları kontrol etme gücüne sahip olan Pandora Kutusunun sahibidirler. xXx in görevi ise bu çok önemli kutuyu kötülerin elinden biran önce geri alabilmektir. Xander’in de katılımıyla tamamlanan ekip büyük bir maceraya girişeceklerdir..

9. Senden Önce Ben

Senden Önce Ben

IMDb : 7.8 
Tür : Romantik, Dram
Konusu : Hayatta bir insanın isteyebileceği herşeye sahip olan Will Traynor geçirdiği bir kaza sonucunda belden aşağısı felç olur. Tüm dünyaya küsen Will'in serveti artık hiçbir işe yaramıyordur ve psikolojisi o kadar kötüdür ki defalarca intahar etmeye kalkışmıştır. Karşısına ansızın bir kız çıkar ve bazı şeyler değişmeye başlar..

10. High Strung

High Strung

IMDb : 6.4
Tür : Romantik, Müzikal 
Konusu : Müziği ve dansı seven gençler ve genç hissedenler için Sokak Dansı serisi tarzında , mükemmel keman performansları ile izlemeye ve dinlemeye değer bir film.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.