OFPOF

Yaz Sezonunda Tatile Giren Yapımların Boşluğunu Doldurmak İçin Yayına Giren 7 İddialı Yaz Dizisi

-
1.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yaz Sezonunda Tatile Giren Yapımların Boşluğunu Doldurmak İçin Yayına Giren 7 İddialı Yaz Dizisi
0 izlenme
Ofpofer
-

Yaz sezonunda tatile giren iddialı yapımlardan fırsat bulan yapım şirketleri, yeni projelerini hayata geçirmek için yaz dönemini tercih ediyorlar.

2018 yaz ayları boyunca ekranlarda göreceğimiz birbirinden ilgi çekici 7 Dizi!

1. Erkenci Kuş

Erkenci Kuş

Demet Özdemir, Can Aslan'ın başrolde olduğu dizide, Özlem Tokaslan ve Breat Yenilmez gibi oyuncular da yer alıyor. Bir dergide çalışmaya başlayan Sanem (Demet Özdemir)  karışık duygular yaşamaya başlayacaktır.

2. Nefes Nefese

Nefes Nefese

Uğur Yücel'in hem yönetip hem de başrolünde yer aldığı dizide ayrıca Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun gibi oyuncular da bulunuyor. Berlin'de, babası Ayaz Kıran'la (Uğur Yücel) sakin bir hayat süren Rüya (Melisa Şenolsun)  hiç görmediği annesinin Suriye'de olduğunu öğreniyor. Annesinin hayatta olduğunu öğrenen Rüya için işgal altındaki köye girmenin tek yolu Boran'la (Nick Xhelilaj) sahte bir evlilik yapmaktır. O güne kadar babasının dizinin dibinden ayrılmayan Rüya bu tehlikeli yolculuğa çıkmayı kafasına koyar. Ancak her şey bundan sonra başlar. Babasının "Atmaca" lakaplı karanlık bir adam olduğunu öğrenmesi uzun sürmez!

3. Elimi Bırakma

Elimi Bırakma

Alp Navruz, Alina Boz dışında Batuhan Ekşi, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Burak Tamdoğan, Cemre Gümeli, Ebru Aykaç rol alan diğer oyuncular. Dizide sahip olduklarını kaybeden iki kişinin hikayesi anlatılıyor.

4. Meleklerin Aşkı

Meleklerin Aşkı

Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın gibi oyuncuların rol aldığı Dizi, bir aile komedisi.

5. Kalbimin Sultanı

Kalbimin Sultanı

Hareme muhbir olarak giren Anna, kendisini masalsı bir aşkta bulur. Ali Ersan Duru, Beste Kökdemir, Tansel Öngel, Emel Çögeçen dizinin başrol oyuncuları...

6. 4N1K İlk Aşk

4N1K İlk Aşk

Birlikte büyüyen 1’i kız, 5 gencin kahkaha, dostluk ve macera dolu hikayesi olan 4N1K İlk aşk dizisinde başrolleri Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar’ın paylaşıyor.

7. Ege’nin Hamsisi

Ege’nin Hamsisi

Dizinin başrollerini İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor. Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde dönen olayların konu alındığı, Komedi ağırlıklı bir Dizi.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.