OFPOF

Yatağı kırmak. Kötüyü müydü yoksa? Breaking Bad: Kötüyü Kırmak. O nasıl isim ya?

-
124
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yatağı kırmak. Kötüyü müydü yoksa? Breaking Bad: Kötüyü Kırmak. O nasıl isim ya?
640 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nedir bu Breaking Bad çılgınlığı? Bir dizi film gerçekten bu derece gerçekçi ve etkileyici olabilir mi?

İlerleyen akciğer kanseri nedeniyle çok az bir ömrünün kaldığını öğrenen 52 yaşındaki kimya öğretmeni Walter White (Bryan Cranston), ailesine para bırakabilmek için uyuşturucu imal ettiğini tesadüfen öğrendiği eski öğrencisi Jesse Pinkman (Aaron Paul) ile metamfetamin işine girer. Dürüst bir kimya öğretmeni olan Walter White attığı bu adım ile hem ailesinin, hem de tanıdığı ve tanımadığı herkesin hayatını değiştirecektir.

Yatağı kırmak. Kötüyü müydü yoksa? Breaking Bad: Kötüyü Kırmak. O nasıl isim ya?-1

Gelmiş geçmiş en iyi diziler arasında yer almaya yüzde yüz hak kazanan Breaking Bad, ortalama bir hayat süren sakin bir insanın kanser olduğunu öğrenmesi ile beraber geçirdiği orta yaş bunalımını uyuşturucu patronluğuna kadar tırmanan bir evrimleşmeyle ortaya koyan güçlü senaryosu ve sinema kalitesindeki kurgusu ile mutlaka izlenmesi gereken dizilerin başında geliyor.

Yatağı kırmak. Kötüyü müydü yoksa? Breaking Bad: Kötüyü Kırmak. O nasıl isim ya?-2

Dizinin başarılı olmasının ardında pek çok neden yatıyor. Dizi realiteye uygun olsun diye gerçek bir DEA ajanı dizi ekibine Metamfetamin yapımı konusunda ders vermiş. Hatta başrol oyuncusu Bryan Cranston da bir kimya profesöründen konunun inceliklerini öğrenmiş. Dizinin yankıları o kadar gerçekçi ki, uyuşturucu satıcıları ürünlerinin içine mavi renklendirici katmaya başlamış. Prestijli Emmy Ödüllerinde son iki yılında en iyi dizi seçilen, Bryan Cranston’un 4 kez en iyi erkek oyuncu, Aaron Paul’un 3 kere en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü kazandığı, sayısız başarıya imza atmış bu muhteşem dizi, arşivlerde mutlaka yer alması gereken bir başyapıt niteliğinde.

Yatağı kırmak. Kötüyü müydü yoksa? Breaking Bad: Kötüyü Kırmak. O nasıl isim ya?-3

Finali 6 milyon kişi tarafından seyredilen, Anthony Hopkins’in aktör Bryan Cranston’a fan mektubu göndermesine sebep Breaking Bad, uzun yıllar daha etkisini koruyacak. Henüz seyretmediyseniz DVD’sini alıp bir solukta izlemenizi tavsiye ederiz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık