OFPOF

Yaşlansa da genç görünen 10 oyuncu

-
787
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yaşlansa da genç görünen 10 oyuncu
14.547 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yıllardır ekranlardan gördüğümüz bazı ünlülerin fotoğraflarına baktığınızda gençlik iksirini bulmuş olduklarını düşüneceksiniz.

Çocuklarınıza, torunlarınıza eski filmleri ya da TV görüntülerini izletecek olsanız hemen tanıyacakları bazı ünlüler vardır. "Zaman hiç mi iz bırakmaz yahu!" dedirtecek ünlülerin eski ve yeni hallerini sizler için derledik. Gençliklerinin sırlarını bilemesek de her gördüğümüzde ve izlediğimizde bizi hayrete düşüren bu ünlülere uzun ömürler diliyoruz.

1. Leonardo Dicaprio

Yaşlansa da genç görünen 10 oyuncu-1

Çocukluğundan beri Hollywood’un ünlü aktörlerinden birisi olan Leonardo Dicaprio, 1974 doğumlu bir oyuncu. Son olarak sinemalarda para Avcısı olarak gösterime giren "The Wolf of Wall Street" filminde yine ne kadar genç göründüğüne şaşırdığımız ünlülerimizden biri.

2. Halle Berry

Yaşlansa da genç görünen 10 oyuncu-2

Dillere destan güzelliğiyle tanınan ünlü melez oyuncu Halle Berry’de zamana meydan okuyabilmiş ünlülerden. X-Men serisinde yer alan Berry, gerçek hayatta da gençliği sayesinde süper kahraman olabileceği şüphelerini akla getiriyor.

3. Elijah Wood

Yaşlansa da genç görünen 10 oyuncu-3

Elijah Wood her daim küçük erkek kardeşiniz olarak görebileceğiniz bir gençliğe ve sempatikliğe sahip. 6 yaşından beri sinema filmlerinden tanıdığımız Wood’un o haliyle bugünkü hali arasında herhangi bir fark olduğunu söyleyebilmek gerçekten güç.

4.Michael J. Fox

Yaşlansa da genç görünen 10 oyuncu-4

"Geleceğe Dönüş" filmleriyle zihnimizde yer eden Michael J. Fox kesinlikle zaman makinesinin icat edilmiş olduğunu bize düşündürüyor. Ciddi bir hastalığın pençesinde uzun süre tedavi görse de hala 20'li yaşlarındaki kadar sempatik ve karizmatik.

5. Jennifer Aniston

Yaşlansa da genç görünen 10 oyuncu-5

Son olarak karşımıza "Patrondan Kurtulma Sanatı" filminde seksi bir patron olarak çıkan Aniston gençlere taş çıkartacak güzellikte ve seksilikte olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. 

6. Hülya Koçyiğit

Yaşlansa da genç görünen 10 oyuncu-6

Tabii ki bizim topraklarımızda da bu gençlik formülünü bulmuş ünlülerimiz bulunuyor. Bunlardan herkesin ilk olarak aklına gelecek isimlerden biri Hülya Koçyiğit.türk filmlerinin naif güzeli Hülya Koçyiğit, tüm güzelliğiyle bizleri o nostaljik filmleri hatırlatabiliyor. Onun değişmeyen güzelliği sayesinde hep mutlu sonla bitecek bir hayat hayal edebiliyoruz.

7. Meryl Streep

Yaşlansa da genç görünen 10 oyuncu-7

Şarap gibi kadın sözünü doğrulayan bir ünlümüz olan Streep, yaşlanmak bir kenara gittikçe güzelleşen oyunculardan biri. Başarılı oyunculuğunun yanında güzelliği de kuşaktan kuşağa konuşuluyor. 

8. Keanu Reeves

Yaşlansa da genç görünen 10 oyuncu-8

İşte vampir olduğundan kesinlikle emin olduğumuz o isim! Daha gerilere gidersek kendisinin Paul Mounet ile olan benzerliğinin vampir olduğuna şüphe bırakmayan bir kanıt olduğu iddialar arasında. 

9. Will Smith

Yaşlansa da genç görünen 10 oyuncu-9

Hollywood’un aksiyon ve Komedi filmlerinin vazgeçilmez ismi Will Smith de bu gençliğine hayran kaldığımız isimler listesinde yerini alıyor.

10. Joseph Gordon-Levitt

Yaşlansa da genç görünen 10 oyuncu-10

Çocukluğundan beri TV dizilerinde ve filmlerinde rol alan ünlü oyuncu Hollywood’taki başarılı kariyerini düşündüğümüzde hiç mi yorulmuyor ? Nasıl yaşlanmaz dedirtecek türden bir baby faceliğe sahip. Umarız ki daha uzun süreler yaşlanmaz bize de onu izlemek düşer. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık