OFPOF

Yasak Aşkı Anlatan Tutku Dolu 7 Film

-
2.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yasak Aşkı Anlatan Tutku Dolu 7 Film
0 izlenme
Ofpofer
-

İhanet eden kadın mı suçludur yoksa erkek mi? İhanet sinemada çokça işlenen bir konudur peki ya en iyi ihanet filmi hangisi?

7. Sadakatsiz – 2002 – Imdb: 6,7

Sadakatsiz – 2002 –  Imdb: 6,7

Connie Sumner, eşi ve çocuklarıyla mutlu bir evliliğe sahiptir. Bir gün yolda küçük bir kaza yaşar ve kendisine pansuman yapmak için evine davet ederek yardımcı olan genç kitapçı Paul Martel ile engelleyemediği bir duygusal yakınlaşma içerisine girer.

6. Daha Yaklaş – 2004 – Imdb: 7,3

Daha Yaklaş – 2004 – Imdb: 7,3

Jude Law’ın ilham perisi ve sevgilisi Natalie Portman ile birlikteyken, Julia Roberts’a aşık olmasını konu alıyor.

5. Paris’te Bir Gece Yarısı – 2011 – Imdb: 8,0

Paris’te Bir Gece Yarısı – 2011 – Imdb: 8,0

Sonbaharda evlenecek olan Amerikalı nişanlı çift Gil ve Inez, Inez'in babasının iş gereği Paris'e gelmesini fırsat bilip, küçük bir tatil için bu gözde Avrupa şehrinin yolunu tutarlar. Başta her şey eğlence dolu bir Avrupa kentini gezmekten ibaretken, özellikle damat adayın Gil'in Paris caddelerinde gece yarısı yaşadığı gerçek üstü maceralar sadece onun değil tüm ailenin hayatını değiştirecektir... 

4. Üç Maymun -2008 Imdb: 7.4

Üç Maymun -2008 Imdb: 7.4

Küçük zaafların büyük yalanlara dönüşerek parçaladığı bir ailenin gerçeği örtbas ederek her şeye rağmen bir arada kalma çabası. Altından kalkamayacağı acılara ya da sorumluluklara maruz kalmamak adına gerçeği bilmek istememek, onu görmemek, duymamak, hakkında konuşmamak ya da günümüz tabiriyle “Üç Maymun”u oynamak, onun varolduğu gerçeğini ortadan kaldırır mı?

3. Büyük Hata - 2009 Imdb : 6.0

Büyük Hata - 2009 Imdb : 6.0

Biri doktor, diğeri profesör olan Catherine ve David uyumlu bir çift görünümündedir. Yetenekli bir oğula sahip olan bu çiftin evliliği gıpta edilecek cinstendir. Şehirdışına çıkan David uçağını ve dolayısıyla sürpriz doğumgünü partisini kaçırdığında, bu evlilikte saklı kalan şüpheler bir anda su yüzüne çıkar.David'in sadakatinden şüphe duymaya başlayan Catherine, kocasını sınavdan geçirmeye karar verir. Chloe isimli bir eskort kızla anlaşan Catherine, onun David'le yakınlaşmasını ister. 

2. Ahlaksız Teklif -1993 Imdb: 5.8

Ahlaksız Teklif -1993 Imdb: 5.8

Okul sıralarında tanışıp evlenen David ve Diana. Çok mutlu olan bu çift bir ev inşaatı başlatırlar. Las Vegas’da milyarder bir iş adamı onlarla tanışır ve o gecede Diana ile birlikte olmak için bir milyon dolar teklif eder.

1. İhanet -2009

İhanet -2009

Suzanne kırklı yaşlarında, iki genç çocuk annesi bir doktor eşidir. Çocuklarını yetiştirmek için bırakmak zorunda kaldığı eski mesleği fizyoterapistliğe tekrar başlamaya karar verir. Kocası arka bahçelerine bir muayenehane yaptırmasına izin verir. İnşaat işinin başındaki kişi ise zor işlerin adamı Ivan’dır. Suzanne her şeyden vazgeçip tutkularını doya doya yaşamaya karar verir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.