OFPOF

Yakışıklı Fransız Aktör Melvil Poupaud'un Oynadığı 7 Güzel Film

-
363
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yakışıklı Fransız Aktör Melvil Poupaud'un Oynadığı 7 Güzel Film
0 izlenme
-

Raoul Ruiz'in gerçeküstü, şiir gibi filmi Korsanlar Şehri [La Ville des Pirates, 1983] ile 10 yaşında sinemaya başlayan oyuncunun 7 filmine bakalım...

7. By The Sea (Hayatın Kıyısında) [2015]

By The Sea (Hayatın Kıyısında) [2015]

Angelina Jolie'nin yazıp yönettiği film, Fransa'da bir otelde kalırken evliliklerini tamir etmeye çalışan bir çiftin öyküsünü beyazperdeye taşıyor. Poupaud, filmde François karakterini canlandırıyor.

6. Tête Baissée (Paldır Küldür) [2015]

Tête Baissée (Paldır Küldür) [2015]

Kamen Kalev'in yönetmenlik koltuğunda oturduğu film, Samy'nin Roma gettoları ve Balkan yeraltı örgütündeki heyecanlı maceraları odağına alıyordu. Poupaud, filmin başrolü olan Samy karakterine hayat veriyor.

5. Fou d'Amour (Çılgın Aşk) [2015]

Fou d'Amour (Çılgın Aşk) [2015]

Philippe Ramos'un yönettiği filmde, 1959 yılında bir ölü adam hikayesi anlatılıyor. ünlü oyuncu, filmde rahip rolünde karşımıza çıkıyor.

4. Le Grand Jeu (Büyük Oyun) [2015]

Le Grand Jeu (Büyük Oyun) [2015]

Nicolas Pariser'in yönetmenliğini yaptığı film, çok ilginç bir kukla ustası hikayesi anlatıyor. Poupaud, filmin başrolü olan Pierre Blum karakterini canlandırıyor.

3. Victoria [2016]

Victoria [2016]

Justine Triet'nin yönettiği film, 2 kızını büyütmeye çalışan orta yaşlarda boşanmış bir kadın avukat olan Victoria'nın öyküsünü peliküle getiriyor. Poupaud, Vincent Kossarski rolünde.

2. La Lisière (Kenar) [2010]

La Lisière (Kenar) [2010]

Géraldine Bajard'ın yönettiği film, Paris'i terk eden, yeni mezun genç doktor François'nın ilginç hikayesini merkezine alıyor. Poupaud, filmin başrolü olan François'yı canlandırıyor.

1. Le Temps qui reste (Veda Vakti) [2005]

Le Temps qui reste (Veda Vakti) [2005]

François Ozon'un en iyi filmlerinden biri olan Veda Vakti'nde çok az ömrü kaldığını öğrenen bir moda fotoğrafçısının sürükleyici öyküsü anlatılıyor. Poupaud, başroldeki Romain isimli sözünü ettiğimiz moda fotoğrafçısını canlandırıyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.