OFPOF

Yakında Vizyona Girecek ve Seyircinin Gönlünü Fethedecek 7 Türk Filmi

-
1.5b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yakında Vizyona Girecek ve Seyircinin Gönlünü Fethedecek 7 Türk Filmi
2.047 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ayın son günleri bitip Eylül ayının rüzgarı eserken filmler bir fırtına gibi geliyor bu sefer.

1. Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler - 2 Eylül

Yabancılardaki korku ve Komedi unsurlarını birleştiren filmlerden bizde pek yoktur. Ama bir film için insanlar bundan daha fazlasını yapabilmek adına kolları sıvamış.

Talip ve Yaşar isimli iki gencin hayatını konu alan filmde ikilinin herkesi yıldırması sonucu Çiğdem hayatlarına girer. İşinden kovulmuş olan Çiğdem, Yaşar'ı kandırarak hiç öyle olmadığı halde yönetmen olduğunu ve ona sağlam bir korku filmi çekeceğini söyler.

Ama her şey planlandığı gitmez ve film çekimlerinde acayip olaylar gelişir.

2. Tutmayın Beni - 2 Eylül

Bala Atabek. Komedi filmlerinin ve dizilerin aranan oyuncusu oldu. Yaptığı film ise size bolca gülmeyi ve sinemadan çıktığınızda kendinizi hafif hissetmeyi vaad ediyor.

Yönetmen ve senarist koltuğunda Semra Dündar'ın oturduğu filmde bir güvenlik görevlisinin başına gelen türlü komik olaylar konu alınıyor.

3. Siccin 3 - 2 Eylül

Orhan ve Sedat çocukluktan beri çok iyi arkadaştırlar. Hatta o kadar iyi bir dostluk kurmuşlardır ki Sedat kızkardeşinin Orhan'la evlenmesine müsaade etmiştir. Kader ve Orhan'ın hayatı mutlu bir şekilde giderken büyük bir kaza ile Sedat ve diğerlerinin hayatı alt üst olur. 

Kazada Sedat'ın oğlu felç olur, Kader ise her şeyi unutur. Bu olay yüzünden Orhan ve Sedat'ın arasına da soğukluk girer. Sedat büyük bir vicdan azabı hissedecek ve Orhan'da büyük bir sahiplenme yarışına girecek ve korkunç şeylerin yapıldığı bir olaylar zincirine katılacaktır.

4. Masal - 2 Eylül

Size duygusal bir şölen sunacak film haftaya cuma vizyona girecek. Neslihan Acar ve Bengi Öztürk gibi yeni nesil tiyatrocuların başrollerini aldığı filme Tayfun Sav gibi tecrübeli oyuncular eşlik ediyor.

Kanser hastası genç bir kız son demlerini yaşamaktadır. Bu yüzden bir tatil köyüne gitmeye karar verir. Arkadaşlarını toplayarak oraya giderler. Ve artık orası tatil köyü değil arkadaşların bağlı olduğu memleketi gibi olur.

5. Çünkü Onu Çok Sevdim - 9 Eylül

Erdoğan Koç'un yönetmenlik, yapımcılık ve senaristlik işinin hepsini yaptığı film dram ve romantik türde seyirciyi kendine çekecek.

Emre Kanat'ın can verdiği karakter içine kapanık ve ketum biridir. Karakelem tutkusu için İtalya'lara gitmenin hayallerini kuran Emre, gönüllü katıldığı bir etkinlikte Sema ile karşılaşır. Kendisinde var olan duyguları Sema sayesinde keşfedecektir.

Sema ile hayata bambaşka bir şekilde bakacak ve dünyası güzelleşecektir...

6. El Değmemiş Aşk - 9 Eylül

Emre Karayel, Ceren Moray ve Begüm Kütük'ün başrollerini paylaştığı karmaşık bir aşk hikayesi. BKM'nin elinden çıkan ve yapımcılığını Necati Akpınar'ın üstlendiği filmde; Zafer hala çocuk olan bir karakter. En büyük fanatik olduğu kişi ise Duygu'dur. Olgunlaşmayan bünyesinden dolayı ailesi ondan yılar ve ona düzenli bir hayat çizmeye karar verir.

Çocukluk aşkını bulan aile onu zorla onunla evlendirir. Ama Duygu'yu isteyen Zafer için macera bundan sonra başlar. 

7. Yıldızlar da Kayar - 16 Eylül

Yavuz Seçkin'in yeni filmi. Güldürme garantisini veren film pek çok yıldıza da ev sahipliği yapıyor. Ali Erkazan, Altan Erkekli, Altan Gördüm gibi tecrübeli sanatçıların yanında popüler sunucular Mesut Yar ve Saba Tümer de filme konuk oluyor.

16 Eylül'de vizyona girecek filmde espirilerin ne kadar değişik olacağı fragmandan belli. Buyurunuz...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.