OFPOF

Yakında Vizyona Girecek 5 Türk Filmi

-
529
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yakında Vizyona Girecek 5 Türk Filmi
522 izlenme
-

Merakla beklenen, vizyona yeni girecek 5 Türk filmine seyircisiyle buluşmadan önce bir göz atalım.

Önümüzdeki günlerde pek çok türk filmi vizyona giriyor. Bakalım hangileri izleyiciden tam not alacak hangileri sınıfta kalacak? 

1. Ali Baba ve 7 Cüceler - 13 Kasım 2015

Çekimleri Bulgaristan'da gerçekleştirilen filmde, 140 kişilik bir teknik kadro yer alıyor. Yönetmenliğini Cem Yılmaz'ın yaptığı bu ilginç hikaye de, usta oyuncuya Zafer Algöz, Yosi Mizrahi, Bahtiyar Engin, Çetin Altay, Irina Ivkina eşlik ediyor.

2. Düğün Dernek 2: Sünnet - 4 Aralık 2015

Gişe rekorları kıran ilk filmin devam niteliğinde olan Düğün Dernek 2 'nin başrollerinde yine Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisini görüyoruz. Fragmandan da anlaşıldığı gibi yine eğlencenin dozu hiç düşmeyecek bir film bizleri bekliyor.

3. Delibal - 25 Aralık 2015

Romantik Dram tadındaki filmin başrollerini Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu 'nun paylaştığı filmde, içimizi saracak güzel, tutku dolu bir aşk hikayesine tanıklık edeceğiz.

4. Nadide Hayat - 18 Aralık 2015

​Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı bu filmde, hayatının ikinci baharını yaşamak isteyen Nadide'nin (Demet Akbağ) başından geçenleri izleyeceğiz.

5. Kocan Kadar Konuş: Diriliş - 1 Ocak 2016

Yılın en çok izlenen filmlerinden biri olan Kocan Kadar Konuş, ikinci filmi ile yeniden bizlerle buluşuyor. Şebnem Burcuoğlu' nun ikinci kitabından uyarlanacak olan filmde, yine başrolleri Ezgi Mola ve Murat Yıldırım ikilisi üstleniyor.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık