OFPOF

Yabancı Dizilerde Karşımıza Çıkan En İyi 6 İkili

-
1.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yabancı Dizilerde Karşımıza Çıkan En İyi 6 İkili
1.082 izlenme
Ofpofer
-

Birbirine En Çok Uyum Sağlayan Çiftler

1. Michael Scofield - Lincoln Burrows

Michael Scofield - Lincoln Burrows
Prison Break'ten tanıdığımız abi-kardeş ikilisinin olayları yorumlaması ve çözümlemesi açısından çok yakıştıklarını söyleyebiliriz.

2. Walter White - Jesse Pinkman

Walter White - Jesse Pinkman
Öğretmen ve öğrenciyken bir anda en büyük suç ortakları haline gelen bu ikilinin arası hiç iyi olmayıp hep tatlı sürtüşmelerle dolu olsada, birbirlerini içten içe sevdikleri ve nasıl yakıştıkları gerçeğini değiştirmez.

3. Dean - Sam

Dean - Sam
Supernatural'dan tandıığımız iki yakışıklı kardeş; sürtüşmeleri, diyalogları, üstünlük çabaları ama her şeye rağmen kardeş olduklarını unutmayışları, iyi bir ikili olmalarına en büyük etken.

4. The Arrow - The Flash

The Arrow - The Flash
Ortak bölümlerinden gördüğümüz üzere en iyi ve en sempatik ikili olabilecekleri ortada. Biri tecrübesiyle, biri özel yeteneğiyle kendini bir adım önde hissetsede ister istemez sempatik bir  çekişme içerise dalıyorlar.

5. Tyrion Lannister - Bronn

Tyrion Lannister - Bronn
Dizinin başında Bronn'un Tyrion'u koruması ve Tyrion'un da Bronn'u ödüllendirmesiyle başlayan bu dostluk hala bu şekilde devam ediyor. mizah dolu, macera eksik olmayan değişik bir ikili.

6. Rick - Daryl

Rick - Daryl
The Walking Dead'den tanıdığımız ikilinin hep yüksek tansiyon altında bulunmaları sebebiye birbirlerine kardeşim deme fırsatları çok nadir oluyor. Ancak iyi iş çıkartışları, birbirlerini kollamaları ve arada geçen güzel diyaloglarıyla bu listede kendilerine rol buluyorlar.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.