OFPOF

Yabancı Dizi Arayanlara: Belki de Hiç Bilmediğiniz 7 Harika Yabancı Dizi Tavsiyesi

-
1.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yabancı Dizi Arayanlara: Belki de Hiç Bilmediğiniz 7 Harika Yabancı Dizi Tavsiyesi
0 izlenme
Ofpofer
-

Eğer bir yabancı dizi bağımlısıysanız ve yeni diziler arıyorsanız bu içerik tam da size göre!

Hepimiz yabancı Dizi izliyoruz. Dizi sitelerinde geze geze kendinize yabancı dizi aramayın diye bu içeriğin size yararlı olacağını düşünüyoruz. Yaz tatili ve o yabancı dizi maratonları bitmeden bir solukta izleyeceğiniz harika yapımlar.

1. Big Little Lies

Big Little Lies

Belki de son dönemde bir dizide toplanmış en iyi kadro.Başrollerde Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Alexander Skarsgård var.3 anne bir cinayet ve hepsi aynı sahil kasabasında.Bu kasabada herkes birbirine çok yakın ama kimse birbiri hakkındaki gerçekleri bilmiyor.Dizi 1 sezon ve 7 bölümden oluşuyor.Bütün sırlar açığa çıkacak.

2. Claws

Claws

Karşıdan bakınca sadece manikür salonu işleten bir grup normal kadın olarak duruyorlar değil mi? Ama işler öyle değil biraz daha karışık. Ekibin başı Desna, biricik 'kocişi' Bryce ile mutlu bir aile tablosu çizen Jenn, hapishanelerle başı dertte olan Polly, grubun koruyucu meleği Ann ve gruba yeni katılan tam bir baş belası Virginia. Maalesef hikaye burda bitmiyor. Desna'nın biriciği uyuşturucu ticaretine gönül vermiş aile Roller ve Uncle Daddy paraları bu manikür salonu üzerinden aklıyorlar ve olaylar sarpasarıyor.

3. Famous In Love

Famous In Love

Hollywood rüyası gerçek oluyor. Başrolümüz Bella Thorne yani Paige Townsen. Kızımız iki arkadaşıyla aynı evde yaşayan bir üniversite öğrencisi. Bir gün arkadaşı Cass'le film seçmelerine katılır ve başrolü kapar ama bu film normal bir film değildir ünlü bir kitap serisinin uyarlamasıdır. Paige iki hayatı arasında mekik dokurken bilmediği çok şey vardır. Yakışıklı başrolümüz Rainer, filmin yapımcısı annesi ve onu en yakın arkadaşıyla aldatan sevgilisi.Dramalar keşke burda bitse ama bitmiyor.

4. Doubt

Doubt

Hukuk dizisi sevenler buraya. Başrolümüz Katherine Heigl'i Grey's Anatomy'den hatırlayanlarımız olucaktır. Sadie başarılı bir avukat ve onu yetiştiren Isaiah'ın bürosunda çalışıyor. Ortağı Albert aynı zamanda en yakın arkadaşı. Albert'ı canlandıran Dule Hill'i son günlerde Suits'te Alex karakteriyle izliyoruz. Dizimiz Sadie'nin hayatını değiştirecek yıllar önce işlenmiş bir cinayetin davasıyla başlar.

5. Manhunt: Unabomber

Manhunt: Unabomber

Gerçek bir olaydan uyarlanan Dizi bir bombacı hakkında. Bir adam düşünün üniversitelere ve havaalanlarına postayla bomba gönderip insanları yaralıyor, öldürüyor ve kimse onu bulamıyor. Hatta bu yüzden FBI ona unabomber adını koyuyor(Un:university, A:airport). Ama bir ajan var ki kişilik analizi üzerine çalışarak onu buluyor bu ajanımız Jim Fitz.Bu yakalamacayı izlemek isteyenlere dizi daha sadece 4 bölüm yayınlandı.

6. Bull

Bull

ünlü şovmen ve doktor Phil'i duymuşsunuzdur. Hayatının bir döneminde dava analizleri yapmış ve bu dönem şimdi Dizi oldu. NCIS'te yıllarca izlediğimiz Michael Weatherly artık Doktor Jason Bull olarak karşımızda. O ve ekibi davaları jüri analiziyle kazanıyorlar. Bu dahi ekip Dr.Bull'un eski kayınbiraderi, bir bilgisayar uzmanı, eski bir ajan ve bir önceleri futbol oyuncusu şimdinin moda uzmanından oluşuyo.

7. Rosewood

Rosewood

Özel patoloji uzmanı Beaumont Rosewood cinayet masasıyla birlikte çalışmaya başlıyor. Ortağı dedektif Annalise Villa ile pek anlaşamasada suçları çözme yetenekleri onları bir arada tutuyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.