OFPOF

X-men Serisinin Genç Oyuncularından: ''Parçalanmış'' Vizyonda

-
1.0b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X-men Serisinin Genç Oyuncularından: ''Parçalanmış'' Vizyonda
937 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni bir fantastik, gerilim filmine hazırsanız ''Parçalanmış'' vizyonda..

Daha önce böylesine bir fantastik film ile hiç karşılaşmadınız. Parçalanmış bizlere yep yeni bir seyir keyfi yaşatmak için geri sayıma başladı. İşte sizlerle filmin konusu ve oyuncularını özetleyerek merakımızı biraz daha arttıralım.

Filmin Konusu :

Çoklu Kişilik Bozukluğu'ndan müzdarip genç adam Kevin'ın 23 ayrı alter egosu vardır. Bu alter egoları arasında en baskın olanı da suça meyilli olan bir karakterdir. Market çıkışında 3 kız kardeşi kaçıran Kevin onları bodrumuna hapseder. Farklı alter egoları aracılığıyla kızlarla farklı ilişkiler kuran adam kızların varlığı ile yavaş yavaş dağılmaya başlar. Farklı alter egolarının çarpışması ile iyice kafası karışmaya başlayan Kevin tehlikeli bir hal alır. Kızlar kurtulmanın yolunu ararken hem Kevin'ın tehlikeli alter egolarını tetiklemekten kaçınmaya hem de onun iyi niyetli alter egoları aracılığıyla kaçış yolunu bulmaya çalışırlar.

Başrollerini X-Men serisinin genç Charles Xavier'ı James McAvoy, The Witch ile yıldızı parlayan Anya Taylor-Joy ve Betty Buckley'nin üstlendiği gerilim filmi Split'in yönetmen, senarist ve yapımcılığını gerilim filmlerinin inişli çıkışlı yönetmeni M. Night Shyamalan üstleniyor. Jason Blum da filmin yapımcıları arasında yer alıyor. 

 

Oyuncular 


James McAvoy
Rolü : Kevin

Anya Taylor-Joy
Rolü : Casey

Haley Lu Richardson
Rolü : Claire

Betty Buckley
Rolü : Dr. Fletcher

Jessica Sula
Rolü : Marcia

Brad William Henke
Rolü : Uncle John

Kim Director
Rolü : Hannah


Sterling K. Brown

 

Yönetmen 

M. Night Shyamalan

 

Vizyon Tarihi : 17 Şubat 2017

 

Filmin Fragmanı


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık