OFPOF

X-Men Fanları: 2018 Sizin Yılınız Olacak

-
490
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X-Men Fanları: 2018 Sizin Yılınız Olacak
0 izlenme
Ofpofer
-

Deadpool 2 ve dahası... Önümüzdeki sene bizi tam üç yeni X-Men filmi bekliyor...

Deadpool 2’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Peki nedir bu merakla beklediğimiz filmler? Deadpool 2! İlk filmin başarısını yeniden nasıl yakalayacaklarını çok merak ettiğimiz devam filmi gümbür gümbür geliyor. Yakın zamanda, Cable karakterine Josh Brolin’in hayat vereceği ortaya çıktı. ünlü oyuncunun aynı zamanda Marvel Sinematik Evreni’nin baş kötüsü olan Thanos rolünü üstlendiğini göz önüne alınca, sayısız göndermenin bizi beklediğine emin olabilirsiniz. Zazie Beetz’in de Domino olarak oynayacağı söylenen Deadpool 2’nin vizyon tarihi gün yüzüne çıktı: 1 Temmuz 2018. Ülkemiz için bu tarih doğrulanmasa da, her zamanki gibi benzer dönemde gösterime gireceğini söyleyebiliriz.

Deadpool 2’nin hemen öncesinde ise yepyeni bir mutant takımı ile tanışacağız: New Mutants

13 Nisan 2018’de vizyondaki yerini alacak film hakkında şu an için bu tarih dışında resmi bir bilgimiz bulunmuyor. Fakat aldığımız duyumlara göre; bu filmde James McAvoy’u bir kez daha Charles Xavier olarak göreceğimiz konuşulanlar arasında.

2018 yılını inanılmaz bir potansiyeli olan film ile tamamlayacağız: X-Men: Dark Phoenix.

Uzun bir süre boyunca X-Men: Supernova olarak anılan film resmi olarak duyuruldu. Bu hikayeyle beyazperdede ilk defa buluşmuyoruz ama ilk uyarlama keşke hiç uyarlanmasaydı denecek cinstendi. Mutant dünyasının en sevilen karakterleri arasında ilk sırada yer alan Jean Grey’in gizemli hikayesini yeniden anlatabilmesi için bir şans daha veriliyor. Gücünün sınırları bilinmeyen Phoenix’i bir kez daha beyazperdede görebilecek olmak heyecan verici olacak!

Kaynak: cnet.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık