OFPOF

Vizyona Girmesi En Çok Beklenen Filmler

-
722
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Vizyona Girmesi En Çok Beklenen Filmler
502 izlenme
Ofpofer
-

Fragmanlarıyla bizi uçsuz bucaksız bir beklentiye sokan, çıkması için gün sayılan o filmler...

film tutkunu olan kişilerin çıkacağı günü dört gözle beklediği, biletlerini günler öncesinden alacağı, vizyona girmesi en çok beklenen o filmler..

1. Kaptan Amerika : İç Savaş

2. Fragmanında Spider-man'in gözükmesiyle birlikte beklentiyi arttıran, insanların içini kıpır kıpır eden ve en çok beklenen  film Kaptan Amerika : İç Savaş.

2. X-Men Apocalypse

X-Men severlerin çıkacağı günü mutlaka takip ettiği ve birkaç gün önce son fragmanı yayınlanan X-Men'in yeni filmi, X-Men Apocalypse. Bir sürpriz de şöyle, 27 Mayısta vizyona girmesi beklenen film, Türkiye'de daha erken bir tarihte çıkacak.

3. Hızlı ve Öfkeli 8

Hızlı ve Öfkeli 8
sinema tarihinin en uzun soluklu film serilerinden biri olmaya aday Hızlı ve Öfkeli serisinin 8. filmi 2017'de vizyona girecek. Vin Diesel'ın koltuğundan ayrılmadığını görüyoruz ve 8. filmde Jason Statham da yer alacak. Jason Statham severlerin heyecanlandığını tahmin edebiliyoruz. 

4. Oflu Hoca'nın Şifresi 2

İlk filmiyle Komedi filmi severlerin beğenisini fazlasıyla kazanan Oflu Hoca'nın Şifresi, 2. filmiyle dünya'da olmasa da Türkiye'de heyecanla bekleniliyor, bakalım ilk film kadar izlenilecek mi hep birlikte göreceğiz.

5. Senden Önce Ben

Senden Önce Ben
Game of Thrones severlerin yakından tanıdığı Emilia Clarke ve Sam Claflin'in başrolde yer aldığı "Senden Önce Ben" Jojo Moyes'in 2012 yılında aynı adla yazdığı romandan uyarlanmıştır. Yönetmen koltuğundaysa Amerika dram filmlerinin başarılı yönetmeni Thea Sharrock oturuyor. 

6. Buz Devri 5

animasyon film severlerin mutlaka bildiği Buz Devri serisinin 5. filmi de vizyona girmesi en çok beklenenler arasında yerini almış durumda. 

7. Warcraft : İki Dünyanın İlk Karşılaşması

oyun tutkunu olanların oynamasa da mutlaka adını duyduğu o meşhur oyun "World of Warcraft" umut vaadeden bir yönetmen ile birlikte beyazperde'ye taşınıyor. Farklı ırkların birbiri ile savaşını anlatacak olan bu fantastik filmi en çok da oyunun tutkunu olanlar beklemekte. 

8. Doctor Strange

Marvel Dünyasının sevilen süper karakterlerinden biri olan Doctor Strange'i konu alan bu filmin başrolündeyse Benedict Cumberbatch yer alacak. 

9. İntihar Timi

Suicide Squad olarak bilinen / duyulan, Will Smith'in ve Joker karakterinin de boy göstereceği, bol kötü karakterlerin yer aldığı o film "İntihar Timi."

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.