OFPOF

Vin Diesel'in En İyi 10 Filmi

-
2.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Vin Diesel'in En İyi 10 Filmi
1.509 izlenme
Ofpofer
-

Vin Diesel'in oynadığı harika 10 filmini liste halinde hazırladık.V. Diesel hayranları bakmadan geçmesin.

Heralde Vin Diesel'i tanımayan yoktur?. Awakenings(Uyanış) filmi ile oyunculuk kariyerine başlıyan  Diesel ,Beni Suçlu Bulun, Er Ryan'ı Kurtarmak,Demir Dev,Hizli ve Öfkeli(1,4,5,6,7),Riddick,Komando Dadı,Babil M.S.,Derin Karanlik gibi birçok önemli filmlerde boy göstermiş ve önemli başarılar elde etmiştir.Size oynadığı filmlerden önemli bir liste hazırladık.

 

1. Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu

Fragman
Tür: Aksiyon , Polisiye , Gerilim
Vizyon Tarihi: 29 Nisan 2011 
2011 Yılında vizyona giren ABD ve Avustralya aksiyon filmidir. Hızlı ve Öfkeli film beşinci bölümüdür. Filmde O'Conner ve M. Toretto , Dom'u hapisten kaçırırlar. Sınırı geçerler ve Rio De Janerio'da ortaya çıkarlar. Özgürlüklerini geri almak için son bir iş yapmak azorunda alırlar. En seçkin ekibini tekrar bir araya getirirler.Hedeflerinde Hernan Reyes ve onun 100 milyon doları çalmak için bir soygun planı yaparlar. Fakat onların peşine düşen inatçı federal ajan Lukes Hobbs peşlerini asla bırakmayacaktır.

2. Hızlı ve Öfkeli 7

Hızlı ve Öfkeli 7

Fragman
Tür: Aksiyon
Vizyon Tarihi: 3 Nisan 2015
2015 Yılında vizyona giren Amerikan yapımı aksiyon filmidir. Hızlı ve Öfkeli film serisinin yedinci bölümüdür.

3. Hızlı ve Öfkeli 6

Hızlı ve Öfkeli 6

Fragman
Vizyon Tarihi: 24 Mayıs 2013
Tür: Aksiyon ,  Macera ,  Suç
2013 Yılında vizyona giren Amerikan yapımı aksiyon filmidir. Hızlı ve Öfkeli film serisinin altıncı bölümüdür.

4. Babil M.S.

Babil M.S.

Fragman
Vizyon Tarihi: 26 Eylül 2008
Yapımı: 2008 - ABD ,  Fransa ,  İngiltere
Tür :bilim Kurgu ,  Aksiyon ,  Macera
2008 Yılında vizyona giren Fransa yapımı bilim kurgu filmidir. Toorop(Vin Diesel), pek çok savaşta yer almış paralı bir askerdir ve 21. yüzyılın başından beri dünyayı yerle bir eden birçok savaşlardan sağ olarak dönmüştür. Doğu Avrupa’yı kontrol eden örgüt, bu paralı askere çok tehlikeli bir görev verir: Aurora isimli gizemli bir kadını Rusya’dan alıp New York’a götürme ve güçlü bir tarikata teslim etme görevini kabul etmiştir. film "Babylon Babies" isimli romandan uyarlanmıştır.

5. Demir Dev

Demir Dev

Fragman
Vizyon: 1999
Tür:  animasyon , Aksiyon , Macera , Bilimkurgu
1999 Yılında vizyona giren Amerikan yapımı Animasyon filmidir. 1958 yılında büyük bir robot Maine eyaletinin küçük kasabasına düşer ve çevre halkını dehşete düşürür.Horgarth adında bir çocukla arkadaş olur ve ona insansı davranışları öğretir.

6. Riddick

Riddick

Fragman
Vizyon Tarihi: 04 Ekim 2013
Tür: bilim Kurgu ,  Aksiyon ,  Fantastik
2013 Yılında vizyona giren Amerika ve İngiltere ortak yapımı bilim kurgu filmidir.
Yaşamın olmadığı gezegende ölüme terk edilen Riddick(Vin Diesel) galakside ödül avcıları tarafından aranmaktadır. Gezegenden yırtıcı uzaylı türüyle kendini karşı karşıya bulur.Riddick ödül avcıları için yapılmış olan kulübeye giderek orada bulunan bir yardım buton vasıtıyla avcılara haber verir.Gezegene gitmek için iki gemi harekete geçer. Birinde paralı asker diğerinde ise kişisel nedenlerle Riddick'i arayan bir kaptan.
 

7. Son Cadı Avcısı

Son Cadı Avcısı
Fragman
Vizyon Tarihi: 23 Ekim 2015
Tür: Aksiyon ,  Fantastik ,  korku ,  Macera
2015 Yılında vizyona giren Amerikan yapımı aksiyon ,  fantastik ,  korku ,  macera filmidir.Karanlık dönemde bir cadı avcısı olan Kaulder (Vin Diesel) güçlü cadı olan Kraliçe Cadı'yı öldürmeyi başarır, ancak  Kraliçe onu ölümsüzlükle lanetler. Bu nedenle karısı ve çocuğundan sonsuza dek ayrılır. New York'ta yaşamayı sürdüren Kaulder, aradan geçen yüzyıllar sonrasında türünün son örneğidir. Bütün bu yıllar boyunca cadılarla savaşmıştır. Ancak Kraliçe Cadı geri gelmiştir ve ölümünün intikamını almaya kararlıdır. İkisinin savaşı, aynı zamanda dünyanın geleceğini belirleyecektir ve bu savaşta en büyük yardımcısı dişi bir cadı olacaktır.
 

8. Er Ryan'ı Kurtarmak

Er Ryan'ı Kurtarmak

Fragman
Vizyon Tarihi: 11 Eylül 1998
Tür: Aksiyon ,  Dram ,  Savaş
1998 Yılında vizyona giren Amerikan yapımı aksiyon ,  dram ,  savaş filmidir.II. dünya savaşı yıllarında 3 oğulunu kaybeden anne 4. oğlunu yaşayıp yaşamadığını öğrenmek ister.Amerikan Ordusunun tek hedefi  son oğlu olan annenin ne olursa olsun kurtarmaktır. Askerler her yerde ona ait izler aramaya başlar fakat bu öylesine zorlu bir göreve dönüşür ki bir kişiyi kurtarmak için bir çok askerin hayatı tehlikeye girer.

9. Intikam Ateşi

Intikam Ateşi
Fragman
Vizyon Tarihi: 26 Eylül 2003
Tür: Aksiyon ,  Dram ,  Suç
2003 Yılında vizyona giren Amerikan yapımı aksiyon ,  dram ,  suç filmidir.

10. Beni Suçlu Bulun

Beni Suçlu Bulun

Fragman
Vizyon Tarihi: 25 Mayıs 2007
Tür: Dram ,  Komedi ,  Suç
2006 Yılında vizyona giren Amerikan yapımı komedi, suç, dram filmidir.Lucchese suç örgütünün üyeleri mahkemeye çıkartılır. Davalılardan biri olan Jackie(Vin Diesel), kendi savunmasını üstlenir. 30 yıllık bir cezaya mahkûm olan Jackie’ye aralarında en yakınlarının da olduğu örgüt üyelerine karşı tanıklık etmesi karşılığında ceza indirimi teklifi edilir. Hem davalı hem avukat olarak mahkemeye çıkar.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.