OFPOF

Vin Diesel Efsanesi Geliyor, Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü

-
1.1b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Vin Diesel Efsanesi Geliyor, Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü
993 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Casus gerilim türünü yeniden tanımlayan gişe rekortmeni film, üçüncü bölümüyle Ocak ayında vizyonda.

Gişe rekortmeni olarak bilinen film üçüncü serisi ile izleyenlerde büyük bir heyecan yaşamalarını sağlayacak. Şimdiye kadar birçok farklı filmde yer alan Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli filmi ile de büyük ses getirmiş efsane olarak bilinen bir oyuncudur. Efsane oyuncu yine aksiyonu bol bir filmin üçüncü serisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken filmin oyuncu kadrosunda da önemli isimler yer almaktadır. Başrolde Vin Diesel isminin yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Samuel L. Jackson, Donnie Yen, Tony Jaa, Deepika Padukone, Nina Dobrey, Ice Cube ve Andrey Iychenko gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise D.J. Caruso ismi yer alırken senaryosunu John D. Brancato ve Michael Ferris ikilisi üstlenmiştir. 

Film Konusu

Ekstrem sporcuyken devlet ajanı olan Xander Cage’in (Vin Diesel) kendi kendini gönderdiği sürgünden dönüşünü, ölümcül alfa savaşçı Xiang ve ekibiyle Pandora’nın Kutusu olarak bilinen tehlikeli bir silahı ele geçirme yarışındaki çarpışmalarını konu alıyor.

Heyecan arayan karakterlerden yepyeni bir ekip oluşturan Xander, kendisini ölümcül bir komplo ağının içine düşmüş bulur. Üstelik bu komplo dünya hükümetlerinin en üst düzeylerini işaret eden bir tuzak olarak karşısına çıkar.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Filmin başrollerinde Devlet ajanı Xander Cage rolüyle Vin Diesel, Agent Augustus Gibbons rolüyle Samuel L. Jackson, Xiang rolüyle Donnie Yen ve Rebecca rolüyle Nina Dobrev rol alıyor. Diğer rollerde ise; Serena Unger olarak Deepika Padukone, Talon olarak Tony Jaa ve Hawk olaram Micheal Bisping karşımıza çıkıyor.

Vizyon Tarihi

27 Ocak 2017

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.