OFPOF

Vay be! Amma da yaşlanmış..!

-
328
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Vay be! Amma da yaşlanmış..!
2.335 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Uzun süredir ekranlarda rastlamadığımız bir oyuncuya bir zamandan sonra rastladığımızda yaşadığımız şok kayda değer

Brad Pitt

Bizlere asla yaşlanmayacak gelen kimi ünlülerin başında Brad Pitt geliyor. Yıllara meydan okuyacağını düşündüğümüz onlarca ünlüye karşı zaman merhamet göstermiyor. Bu süre zarfında da ekranlarda görünmeyi reddediyorlarsa eğer, ansızın gördüğümüz her an "bu adama (kadına) ne olmuş" ya da "ne kadar da yaşlanmış yahu, inanılır gibi değil!" tepkilerini vermemiz oldukça muhtemel.

Meg Rayn

Değişimine ve nasıl da yaşlandığına inanmakta ciddi güçlük çekeceğiniz diğer bir ünlü ise MegRayn. You'veGot Mail (Mesajınız Var) filmindeki o hali dün gibi hafızamızda oysa ki...

Vay be! Amma da yaşlanmış..!-1

sylvester stallone

Rambo ve Rocky filmleri ile efsaneleşen, gönüllere uzun yıllar taht kuran SylvesterStallone'nin son hali görenleri dehşete sokuyor. İnsan "Hey gidinin Rambosu!" demekten kendini alamıyor. Bir dönemin evlerde posteri olmamasının garip karşılanacağı aktörü idi kendisi.

Vay be! Amma da yaşlanmış..!-2

Arnold Schwarzenegger

Bir zamanların Terminatör filmi ile ünlenmiş, dillere destan olmuş ünlüsü Arnold Schwarzenegger'e de maalesef yıllar adil davranmamış. Zamanının önde gelen aktörlerinden olmasının yanı sıra aynı zamanda önemli vücut geliştirici de olan aktörün son zamanlarda sahip olduğu görüntü hayranları şok içinde bırakıyor. Şaşırmamak mümkün de değil gerçi.

Vay be! Amma da yaşlanmış..!-3

Gençlik dönemlerindeki sergiledikleri performanslarla, canlandırdıkları karakterler ile hafızalarımızda yer eden kimi aktörlere maalesef yıllar çok acımasız davranıyor ve yıllar içerisinde geçirdikleri değişime akıl sır ermiyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık