OFPOF

Vampir Dizilerinde Olan 10 Vazgeçilmez Karizmatik Oyuncu

-
1.6b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Vampir Dizilerinde Olan 10 Vazgeçilmez Karizmatik Oyuncu
1.494 izlenme
Ofpofer
-

Yabancı dizilerde gördüğümüz ve olmazsa olmaz karizmatik oyuncuları bu yazı altında topladık.

Yabancı dizilerin olmazsa olmazı karizmatik aktörler vardır.

Bu aktörler günümüzde genç kızların bir hayli ilgisini çeker, yabancı Dizi izleyen bayanlar erkeklere oranla daha fazladır.

Bu yazımızda bu aktörlerden 10 tanesini sizlere tanıtacağız.

 

 

1. Damon Salvatore

Damon Salvatore
The Vampire Diaries dizisinde Damon Salvatore olarak bilinen Ian Somerhalder dizide kötü karakter olarak bilinsede dizinin vazgeçilmez ve karizmatik bir oyuncusudur.

2. Derek Hale

Derek Hale
Teen Wolf dizisinde Derek Hale Olarak bilinen Tyler Hoeclin dizide safkan bir kurtadam olarak rolünü çok iyi yapan bir başrol oyuncusuydu fakat artık dizilerde oynamak yerine sinema sektöründe çalışacağını belirterek diziden ayrıldı.

3. John Constantine

John Constantine
Constantine dizisinde başrol oyuncusu olan Matt Ryan hem dizideki güçleriyle hemde karizmasıyla hepimizi derinden etkileyen bir oyuncuydu fakat Dizi kanal ile ilgili bir sorundan dolayı final yaptı.

4. Dean Winchester

Dean Winchester
Supernatural dizisinde Dean Winchester olarak bilinen Jensen Ackles 11 sezondur muhteşem oyunculuğuyla dizinin olmazsa olmaz bir oyuncusudur.

5. Sam Winchester

Sam Winchester
Supernatural dizisinde Sam Winchester olarak bildiğimiz  Jared Padalecki tıpkı dizide kardeşi rolünde olan Jensen Ackles gibi 11 sezondur Supernatural dizisinde oyuncudur.Gerek rolü ve oyunculuğuyla dizinin vazgeçilmez bir aktörüdür.

6. Bill Compton

Bill Compton
True Blood dizisinde Bill Compton olarak bilinen Stephen Moyer dizide vampir rolündedir.Başrol oyuncusu dizide soğuk bir oyuncu olsada insan olan Sookie'ye olan aşkıyla herkezin gönlünde taht kurmuştur.

7. Eric Northman

Eric Northman
True Blood dizisinde oynayan 2. karizmatik aktör olan Alexander Skarsgård dizide Eric Norhman adlı bir diğer vampiri canlandırmaktadır.Eric Northman bir bölgenin
vampirlerden sorumlu şerifidir.Soğukkanlılığı ve karizmasıyla diziye renk katmaktadır.

8. Oliver Queen

Oliver Queen
Arrow dizisinde başrol oyuncusu olan Stephen Amell dizide Oliver Queen adlı karekteri canlandırmaktadır.Başrol oyuncusu dizide Araf adında bir adada 5 yıl zorluklarla mücadele etmiş ve yetenekler kazanmıştır.Yaşadığı şehre geri döndüğünde ise tek amacı şehrini kurtarmaktır.Bunu ise başka birşey olarak başka birisi olarak yapacaktır.Oliver Queen dizide canlandırdığı karakter ve karizmasıyla dizide 4 sezondur oyunculuk yapmaktadır.

9. Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Karizmatik aktör ilk olarak The Vampire Diaries dizisinde tanındı.
Gerçek adı Joseph Morgan olan olan oyuncu dizide Klaus Mikaelson adlı en eski vampir ailesinin en güçlü üyesini canlandırdı.Sonradan yapımcılar en eski aile yani "kökenler" için ayrı bir Dizi çekimine başladılar.
Klaus karakterini arsızlığı ve karizmasıyla The Originals (Kökenler) adlı diziye 3 sezondur canlandırmaktadır.

10. Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Daniel Gillies , Joseph Morgan ile birlikte The Vampire Diaries dizisinde oyunculuğa başlamıştır. Dizide köken ailesinin bir üyesi olan Elijah Mikaelson'u canlandırmaktadır.
Yakışıklı Aktörümüz The Originals ("kökenler") dizisinde kibarlığı ve ailesine bağlılığıyla izleyicilerin gönlünü fethetmiştir.
Elijah karakterini kibarlığı ve muhteşem oyunculuğuyla The Originals ("Kökenler") adlı dizide 3 sezondur canlandırmaktadır.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.