OFPOF

Uzun Televizyon Dizilerinin Açtığı Yarayı Kapatacak Başarılı Bir İnternet Dizisi: Yara Bandı

-
1.8b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Uzun Televizyon Dizilerinin Açtığı Yarayı Kapatacak Başarılı Bir İnternet Dizisi: Yara Bandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz günlerde, uzun televizyon dizilerinin bünyemizde açtığı yarayı kapatmaya iddialı, başarılı bir internet dizisi yayına başladı; "Yara Bandı"

Dijital yayınların kendini yavaş yavaş fark ettirmeye başladığı bu günlerde, bir internet dizisi daha 16 Haziran Cuma günü izleyicisi ile buluştu. Sadece Youtube üzerinden izlenebilen yeni Dizi; "Yara Bandı", ilk bölümü ile 220.000'den fazla izleyici ile buluştu ve dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hadi gelin şimdi dizinin konusuna da şöyle bir bakalım. 

Dizide Sercan, Emre ve Gökhan olmak üzere 3 ana karakter var. Bu 3 karakter de hayatlarının her anını beraber geçirmiş, birlikte yaşayan yakın arkadaşlar. Karakterlerden Emre, hikayesini sevdiği kişinin fotoğrafını ücretsiz çeken bir fotoğrafçı. Gökhan, önce kendini tedavi etmeye çalışan psikiyatr. Sercan ise "Yenilmek yok!" sözünü aklından çıkaramayan bir dövüşçü. Bu 3 adamı birbirine bağlayan en güçlü bağ ise hayatlarının aşklarından kopmuş olmaları. İşte bu 3 arkadaş, yaşadıklarına hırslanıyor ve hayattan intikam almak için sözleşiyorlar. Hatta bu intikam operasyonuna bir de isim veriyorlar; "Yara Bandı"... 

Yapımcılığını Unite.ad'nin üstlendiği dizinin senaryosu, kurgusu ve yönetmenliği Sercan Kılınç'a ait. oyuncu kadrosunda ise yine Sercan Kılınç, Emre Keskin, Gökhan Yıldırım ve Sergen Deveci'yi görüyoruz. Yürütücü Yapımcı olarak Arman Acar ve Burak Ulutaş karşımıza çıkıyor. Naz Altınbaş ise dizinin genel koordinatörü. Tabi stylingi de unutmamak gerek, dizinin stylingini de Emre Keskin yapıyor. 

Dizinin fragmanlarından birini hemen aşağıda bulabilir, yeni bölüm yayınlandığında ilk önce haberdar olup izlemek isterseniz de Yara Bandı YouTube kanalına abone olabilirsiniz. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık