OFPOF

Uzun Tatili Fırsata Çevirebileceğiniz 10 Nostaljik ve Keyifli Türk Dizisi

-
487
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Uzun Tatili Fırsata Çevirebileceğiniz 10 Nostaljik ve Keyifli Türk Dizisi
0 izlenme
Ofpofer
-

Koca bir yaz var ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Bu eski diziler tam sizlik!

Yaz geldi. Okullar açıkken en azından hayatımızda bir faaliyet vardı. Okullar kapandığı için artık o da kalmadı. Evde sıkılmaktan sıkıldığımız günler başladı. Kendimize yeni eğlenceler arıyoruz. Size önereceğimiz bu dizilerle sıcak yaz günlerini eğlenceli hale getirebilirsiniz. Hepsi geçmişin tozlu sayfalarında birer mücevher gibi parlayan diziler. Belki çoğunu izlemişsinizdir ama tekrar izlemeye değerler. Şimdiden iyi seyirler! 

1. Dadı

Dadı

Melek üst üste gelen tesadüfler zinciri sonrası ünlü bir televizyoncu olan Ömer Giritlinin yanında dadı olarak çalışmaya başlar. Çocuklara bir dadıdan ziyade arkadaş gibi davranan Melek çocuklar için adeta bir arkadaş olmuştur.Evin uşağı ve Ömer Beyi seven Suzan ile de Dizi daha da eğlenceli hale gelmiştir.

2. Cennet Mahallesi

Cennet Mahallesi

Bitmek tükenmek bilmeyen aşklarıyla birbirlerine bağlı olan 2 aşık ve evlenmelerine 'ayatta' izin vermeyen bir Pembe. İstanbul'un kenar semtlerinden birinde yaşayan birbirlerine  düşman olan 2 aile vardır ve bu ailelerin çocukları birbirlerine aşıktır. Kızın annesi evlenmelerine izin vermeyince olaylar binbir türlü yalanlar silsilesi içine girer.

3. Sıdıka

Sıdıka

Sıdıka Saka liseden sonra okutulmamıştır. Çok geleneksel bir ailede yaşayan Sıdıka sürekli kendini geliştirmeye çalışmaktadır. Aile baskısı ile yaşayan Sıdıka kendi kendine hayaller kurmaktadır ve bu haylleri için çok düşünmektedir. Sıdıka' nın ailesi ile yaşamını konu alan Dizi içinde komiklikler barındırmaktadır.

4. Avrupa Yakası

Avrupa Yakası

Birbirinden çok fazrklı 2 kardeş ve onların ilginç ailesi. Kardeşlerden bir dergide çalışmaktadır ve kariyerine çok bağlıdır. Öteki kardeş tamamen geleneklerle büyümüş aile dükkanlarında çalışmaktadır. Bu kardeşlerin ailesi ise çok farklı karakterlerdir. Bu dizide birinden farklı karakterlerin nasıl bir arada yaşayabildiğini görebilirsiniz. Türkiye' de yayınlanan en iyi Komedi dizisidir denebilir.

5. Yarım Elma

Yarım Elma

Yonca İstanbul' da kariyer odaklı yaşayan bir kadınıdr. Günün birinde kendisine tamamen zıt karakterli Gonca gelir ve ikiz olduklarını söyler. Tabiki de en başta inanmayan Yonca daha sonrasında gerçek olduğunu anlar ve olaylar gülünç hale gelmeye başlar

6. Hayat Bilgisi

Hayat Bilgisi

İdealist bir öğretmen olan Afet öğretmen yıllarca kardeşi ile sürekli okul değiştirip durmuştur. En sonunda Rıdav Kanat Lisesi onun için yeni bir başlangıçtır. Bu okuldan sonra hem öğrenciler için hem de Afet öğretmen için her şey çok farklı olmuştur.

7. 7 Numara

7 Numara

Üniversite için İstanbul a gelen 4 kız arkadaş yurtta rahat edemezler ve beraber eve çıkmaya karar verirler. 2 katlı bir evi beğenirler fakat ev kirası fazla gelir ve sadece bir katını kiralarlar. Alt katı ise ev sahibinin akrabalrı kiralar. eğlence de ondan sonra başlar.

8. Yabancı Damat

Yabancı Damat

Gaziantepli olan Nazlı Ailesi tarafından gene Gaziantepli olan biriyle evlendirilmek istenir. Bir gün Bodrum' da Yunanlı Niko ile tanışan Nazlı onunla evlenmeye karar verir. Evlenebilmek için çözmeleri gereken ailevi sorunları vardır. Bu sorunları çözmek hiç de kolay değilidir.

9. Bir Demet Tiyatro

Bir Demet Tiyatro

Birbirinden güzel hikayeleri konu edinen usta tiyatrocular. Sürekli güldürüyor.

10. Kuzenlerim

Kuzenlerim

Kimisi üniversite okumak için kimisi çalışmak için istanbula gelen 3 kuzenin başından geçen olayları anlatan bir Dizi. Acı tatlı çok fazla şey yaşan kuzenler aile bağları sayesinde bazen güldüren bazen de üzen bir dizidir.

Biliyorum ki çoğunuz bu dizileri biliyorsunuzdur ama hepsi tekrar tekrar izlemeye değer.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.