OFPOF

Uzun Süre Ekranlarda İzlediğimiz ve Finallerine Çok Üzüldüğümüz Diziler

-
495
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Uzun Süre Ekranlarda İzlediğimiz ve Finallerine Çok Üzüldüğümüz Diziler
1.996 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Uzun yıllar devam edip hayatımızın bir parçası olan televizyon dizileri arasında nostaljik bir yolculuk başlıyor!

1. Bizimkiler

Bizimkiler
Bizimkiler dizisi, türk Dizi tarihinin en uzun soluklu dizisi... Dile kolay tam 15 sezon... Kapıcı Cafer, Çaycı Abbas, Horozlu Katil, Cemil gibi karakterleri olan dizi 1989-2002 yılları arasında devam etmiştir ve bir nesli liseye kadar getirmiştir.

2. Mahallenin Muhtarları

Mahallenin Muhtarları
Fadime'ye aşık olan Çaycı Temel karakteri... Omzunda maymunu Çaydanlık ile gezen Temel herkes tarafından çok sevilen bir karakterdi. Bu Dizi de 10 sezonluk yayın hayatına 2002'de son verdi.

3. Çiçek Taksi

Çiçek Taksi
Çiçek Taksi birbirinden renkli karakteriyle adeta bir kahkaha tufanıydı. Ramço, Fırıldak Ömer, Çaycı Abuzer bu renkli karakterlerin bazılarıydı. Tam 8 sezon sürdü, 198 bölümün ardından final yaptı.

4. Friends

Friends
New York'ta yaşayan 6 yakın arkadaşın hayatını ve birbirlerine olan bağlılıklarını konu alan Friends, tam tamına 10 sezon devam ederek hayatımızın önemli bir parçası oldu. Ross'un Rachel'a olan masum aşkı, genç kızlarımızın hala hayallerini süslüyor.

5. Desperate Housewives

Desperate Housewives
Dört ana karakterin yer aldığı bir Amerikan dizisi.... Birçok ödül alan Dizi 8 sezonun ardından final yapmıştır. Aynı zamanda bu dizinin Türkiye'de uyarlaması çekildi. Umutsuz Ev Kadınları, orjinal versiyonunun yurt dışında yakaladığı sükseyi maalesef ülkemizde yakalayamadı.

6. House M.D

House M.D
Konusu hastanede geçen ve ünlü bir uzman doktor olan Gregory House etrafında dönen olayları işleyen Dizi tüm dünyada sevilen diziler arasında yer aldı. 2 kez Altın Küre ödülü kazandı. Başrol oyuncusuna ciddi miktarlarda para kazandırdı ve 8 sezonun ardından final yaptı.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.