OFPOF

Unutulmaz TV dizileri

-
192
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Unutulmaz TV dizileri
898 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ailenin bir ferdi gibi gördüğümüz, özdeşlik kurduğumuz karakterleri olan kaliteli yapımlara rastlamak neredeyse imkansız.

türk insanının tek kanallı siyah-beyaz devlet televizyonunda ve sonradan renkli yayın yapan birkaç özel kanalda Amerikan yapımı kaliteli pek çok dizisi oldu. Bu diziler öylesine sevilir ve izlenirdi ki yayın saatinde sokaklarda tek bir insan göremezdiniz. Beğenilen karakterlerle öylesine yakınlık ve özdeşlik kurulurdu ki dizilerdeki karakterler aileden biri olup çıkıverirdi.

Dizi karakterleri Lassie, ailenin akıllı mı akıllı köpeği, Dallas'ta JR.Ewing mahallenin kötü adamı yerine geçerdi. Kara Şimşek'te KITT ile Michael Night ve Mavi Ay dizisinde Bruce Willis yakışıklıklarıyla bir efsane idi. İlk kez bir zenci ailesinin yaşamını Cosby Ailesi ile gören izleyici, ailenin sevimli küçük kızları Rudy'i sevmiş, uçarı oğlu Theo'nun ve Vanessa'nın ağır ergen hallerini görmüş, en az kendi çocukları kadar benimsemişti. Hele o, Küçük Ev'in sevimli minik kızı Laura'nın fırfırlı şapkası ve geceliğini unutmak ne mümkün?

Lassie

Unutulmaz TV dizileri-1

RoughCollie cinsi bir köpegin, küçük bir çiftçi topluğunda diğer hayvan ve insan dostları ile yaşadığı maceraları anlatır.

Dallas

Unutulmaz TV dizileri-2

Petrol zengini Ewing ailesinin aile içi ve dışı karmaşık ilişkilerini, güç savaşlarını ve entrikalarını anlatan bir diziydi. Yayınlandığı saatte sokaklar boşalırdı.

Kara Şimsek (Knight Rider)

Unutulmaz TV dizileri-3

Yapay zekaya sahip, kendi kendine hareket edebilen, süper donanımlı bir otomobil KITT ile sürücüsü Michael Knight'ın başından geçen maceraları anlatır.

Cosby Ailesi (The Cosby Show)

Unutulmaz TV dizileri-4

Brooklyn'de yaşayan Afro-Amerikalı bir ailenin başından geçen olayları konu alan Komedi sitcom bir dizidir.

Küçük Ev (Little House on the Prairie)

Unutulmaz TV dizileri-5

Laura Ingalls adında küçük bir kızın 19. yy'da ailesi ile başından geçen olayları ve yaşamını anlatan dizidir.

Mavi Ay (Moonlighting)

Unutulmaz TV dizileri-6

Eski bir top model Maddie Hayes ve  eski bir dedektif David Eddison'un ortak olduğu dedektiflik şirketinde başlarından geçen ilginç maceraları konu alır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık