OFPOF

Ünlü Hollywood Yıldızlarının Setten Aşırdığı Eşyalar

-
5.9b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ünlü Hollywood Yıldızlarının Setten Aşırdığı Eşyalar
3.200 izlenme
-

Bakmayın yıldız olduklarına setteki gözlükten koca tabelaya kadar birçok şeye göz dikip aşırmışlar

Normalde sinema filmlerine ait eşyalar setten dışarı çıkarılmaz,çekimler bitince saklanır. Fakat bazı oyuncular bu eşyalara içten içe göz diker çekimler bitince hatıra niyetine evlerine götürürler.

Yadırgıyor muyuz? Asla! Eminiz kim olsa aynısını yapardı. Çünkü aldıkları şeyler gerçektende hatıra sayılabilecek değerde şeyler. Son zamanlara damga vurmuş Hollywood yapımlarında rol almış oyuncular bakın beraberlerinde neler götürmüşler.

1. Daniel Radcliffe - Harry Potter

Daniel Radcliffe - Harry Potter
Daniel Radcliffe (nam-ı diğer Harry Potter), serinin son filmi çekildikten sonra Harry Potter karakteriyle adeta bütünleşmiş olan meşhur gözlüğü çarpmış.

2. Emma Watson - Harry Potter

Emma Watson - Harry Potter
Yine bir Harry Potter karakteri olan Emma Watson eline ne geçirdiyse almış adeta. Filmdeki zamanı geri döndüren kolyeden tutun kullandığı asa ve pelerinide beraberinde götürmüş.

3. Rupert Grint - Harry Potter

Rupert Grint - Harry Potter
Harry Potter ile başladık onla devam ediyoruz. Filmde Ron karakterini canlandıran Rupert Grint ise Dumbledore'un öldükten sonra Ron'a bıraktığı Illuminator adlı aleti aşırmış. 
Illuminator ne diye soranlar filmde ışıkları emen garip alet desek hatırlarlar galiba. Fotoğrafta Ron'un elinde tuttuğu alet.
 

4. Ian Mckellen (Gandalf) - Hobbit

Ian Mckellen (Gandalf) - Hobbit
Hobbitlerden Bilbo Baggins'in evini hatırlarsınız. İşte Hobbit filminde Gandalf'ı oynayan abimiz o evin anahtarını çalmış.

5. Robert Downey Jr - Avengers

Robert Downey Jr - Avengers
İlk Avengers filminde, Tony Stark'ı canlandıran Robert Downey Jr espiriyle karışık, Stark kulesinin tepesindeki 11 metrelik "A" harfini ofisine koymak istediğini söylemiş. Aradan birkaç yıl geçmiş ve arkadaşları "A" harfini evinde görmüşler!

6. Ryan Reynolds - Deadpool

Ryan Reynolds - Deadpool
Deadpool'un başrol oyuncusu Ryan Reynolds filmin çekimleri biter bitmez Deadpool kıyafetini evine götürmüş.

7. Josh Hutcherson - Açlık Oyunları

Josh Hutcherson - Açlık Oyunları
Açlık Oyunları filminde Pita karakterini canlandıran yıldız, filmde Jennifer Lawrence'ın canlandırdığı Katniss'in, filmde boynundan çıkarmadığı kolyesini çekimler bitince evine götürmüş.

8. Andrew Garfield - Spider Man

Andrew Garfield - Spider Man
Evet hangi eşyayı beraberinde götürdüğünü söylememize gerek yok. Andrew Garfield çekimler biter bitmez Spider Man kostümünü evine götürmüş.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.