OFPOF

Ubisoft, Assassin's Creed'in Filminden Epey Umutlu

-
325
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ubisoft, Assassin's Creed'in Filminden Epey Umutlu
398 izlenme
-

Oyun dünyasının en popüler isimlerinden olan Assassin's Creed, aynı etkiyi beyaz perdede de yaratmayı hedefliyor.

Assassin’s Creed'in filmi bir süredir ortalıkta dolaşan ve serinin meraklıları tarafından yakından takip edilen bir gelişmeydi. Ubisoft tarafından hazırlıkları sürdürülen film, oyunseverler kadar sinemaseverlerin de odak noktasında bulunuyor.

Ubisoft Motion Pictures'ın CEO koltuğunda oturan Jean Julien Baronnet, filmin çekimlerinin beklediklerinden daha zor olduğunu belirtiyor. Bu durumun arkasında yatan sebep ise iki farklı zaman diliminin eş zamanlı olarak bağlanmaya çalışılması. Oyunu oynamış olanlar bilecektir fakat oynamayanlar için özetle belirtmek gerekirse, oyuncular hikaye akışında ana karakteri iki farklı zaman diliminde kontrol etme şansı buluyordu. Elbette filmde de bu konseptin kusursuz olarak kurgulanması gerekiyor ve yapımcıların söylediklerine bakılırsa bu epey zahmetli bir iş.

Belirtilenlere göre filmin yapımında yaklaşık 200 milyon dolar bütçeye yer verilmiş. Planlanana göre 2016 yılında sinemaseverlerin beğenisine sunulacak olan Assassin's Creed'in henüz tam çıkış tarihi belli değil.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık