OFPOF

Türk Yönetmenden Festivallere Katılmış Efsane Bir Film: Ansızın

-
652
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Türk Yönetmenden Festivallere Katılmış Efsane Bir Film: Ansızın
579 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yönetmen Aslı Özge’nin, Defne Joy Foster’ın ölümünün ardından yayınlanan gazete haberlerinden yola çıkarak yazdığı film heyecanla bekleniyor.

Yönetmen Aslı Özge’nin, sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster’ın ölümünün ardından yayınlanan gazete haberlerinden yola çıkarak senaryosunu yazdığı film büyük bir merakla bekleniyor.  ‘Köprüdekiler’ ve ‘Hayatboyu’ filmleriyle ödülleri bulunan Aslı Özge, Almanya’da, Almanca olarak çektiği filminde şiirsel Alman doğasının ortasında insanlardaki kötülük tohumunun nasıl uç verdiğini gerilimli bir şekilde anlatıyor. dünya galasını 66. Berlin Film Festivali’nde yapan ve festivalden Avrupa Sinemaları Özel Mansiyon Ödülü ile dönen ''Ansızın'' filmi Der Spiegel ve Der Tagesspiegel gibi Alman gazete ve dergileri de manşetlerine taşıdı.

Filmin Konusu

Karsten’in dairesinde neşeli bir parti gerçekleşmiştir. Akşam yavaş yavaş gelmiştir ve konuklar partiden ayrılmaya başlamıştır. Dairedeki parti bittiğinde, tüm konuklar gitmiş olsa da Anna hala partiden ayrılmamıştır. Karsten bu gizemli kadına hayranlıkla yaklaşmaktadır. Ancak hayranlığı Karsten’ın sağlam temeller üzerine oturttuğu hayatını bir anda sarsacaktır. İki kadın arasındaki denge bir zayıflık anında kontrolden çıkıp felakete dönüşecektir. Almanya’nın bu ufak taşra kasabasında geçen bu gerilimli olaylar sonucu hayal kırıklığı ile öfke tetiklenecek, adalet ikiyüzlülüğün arkasına gizlenecek ve sonunda kötülük gerçek yüzünü gösterecektir...

Film Oyuncuları ve Rolleri

Başrolleri paylaşan Sebastian Hülk; Karsten rolünü, Julia Jentsch ise Laura rolünü oynuyor. Ansızın filminde, Hanns Zischler; Klaus rolünü, Sascha Alexander Gersak; Andrej rolünü, Luise Heyer; Judith rolünü, Lea Draeger; Cara rolünü, Christoph Gawenda; Stephan ve Natalia Belitski; Rana rolünü canlandırıyor.

Vizyon Tarihi 

14 Ekim 2016

Fragman:


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.