OFPOF

Türk televizyonlarında gülerken krize girebileceğiniz efsanevi olaylar

-
213
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Türk televizyonlarında gülerken krize girebileceğiniz efsanevi olaylar
2.311 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Türk Televizyon tarihine damgasını vurmuş, okurken bile gülmekten kendinizi alamayacağınız birbirinden komik olayları.

Uçan adam sabri

2009 yılında Esra Ceyhan’nın sunduğu bir programa konuk olarak katılan Sabri Yıldız, bir anda Allah diyerek kendini yere atıp yuvarlanmasıyla fenomen olmuştu. Olay sonrası stüdyodan çıkarılan Sabri Yıldız daha sonra katıldığı bir programda daha uçmaya çalışmıştı.

Yeşilçam’ın bir türlü ölmeyen adamı: Bülent Kayabaş

Yeşilçam’ın başarılı oyuncularından Bülent Kayabaş’ ın ölemediği sahneyi bilmeyen yoktur. Hatta o kadar ki artık dünya çapında bile bilinir hale geldi. Conan O’Brien’dan tutunda daha birçok talk show programına malzeme olan bu sahneyi kolay kolay unutamayacağız gibi.

Saadettin Teksoy Bursa Tarzanı’ na karşı

O bir dönemin televizyon fenomeni, Saadettin Teksoy. Gerek üslubu, gerekse de eliyle yaptığı hareketler ile beynimize kazınan, izleyiciyi adeta gülme krizine sokan Saadettin Teksoy’un, Uludağ’da elinde megafon ile Bursa Tarzanı’nı aradığı bu sahneyi unutmak mümkün mü?

Sayın Hulki Cevizkabuğu…

Türk televizyonlarında gülerken krize girebileceğiniz efsanevi olaylar-1

Bir dönem Hulki Cevizoğlu’ nun sunduğu Ceviz kabuğu programına konuk olarak katılan Zekeriya Beyaz’ın, Hulki Cevizoğlu’na sürekli “sayın Cevizkabuğu" diye hitap etmesine Hulki Cevizoğlu daha fazla dayanamaz ve araya girer:

"Cevizkabuğu değil efendim, Cevizoğlu benim soyadım.” Zekeriya beyaz hızını kesmez ve hışımla yanıtlar: "Ne farkeder efendim, lütfen lafımı kesmeyin.”

“Abi bende türk’üm”

Acun Ilıcalı’ nın, Acun Firarda’ yı sunduğu zamanlar. Acun Ilıcalı bir Avrupa kentindeki barda önüne gelen kıza sarkıntılık eden bir genci kameralara göstererek: “Görüyorsunuz sayın seyirciler, magandalık sadece Türkler’e özgü bir durum değil. Avrupa’da da pek çok maganda var” der. O sırada, bahsettiği genç arkasından yaklaşarak “Abi ben de Türk’üm” diyerek Türk televizyon izleyicilerine unutamayacağı bir an yaşatır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık