OFPOF

Türk Dram Dizilerinin Olmazsa Olmaz 6 Karakteri

-
345
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Türk Dram Dizilerinin Olmazsa Olmaz 6 Karakteri
792 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir diziye başlarken gözümüzün ilk aradığı, Türk dram dizilerinde görmeye alışkın olduğumuz 6 karakter.

1. Zengin Şımarık Genç

Zengin Şımarık Genç

Olmazsa olmazdır. Kendini her zaman, her şeyden, her kezden üsttün görür. Genelde ailesinin parasını gezip tozmak için yer, altında son model araba, yanında kendisi gibi şımarık kız ve erkek arkadaşları olur. Bir de fakir ve güzel kızlara çok düşkündür.

2. Paraya Düşkün Güzel Kız

Paraya Düşkün Güzel Kız

Maddi durumu iyi olmadığı için ailesini hiç bir zaman kabullenemez ve hor görürür. Tam anlamıyla zengin züppeler için yaratılmıştır. Bu yüzden hep ailesinden gizli yaptığı aşırıya kaçan makyajıyla dolaşır. Bir lüks otomobile binip, elit bir gece kulübüne gidebilmek için sık sık evden yada okuldan kaçar ve genellikle sonu hazin olur.

3. Fakir ve Gururlu Baba

Fakir ve Gururlu Baba

Ailesine daha iyi bir hayat ve gelecek sunabilmek için varını yoğunu ortaya koyarak gece gündüz çalışır. Ne kadar çalışsa da eve para yetiştiremez ama yine de şükür etmeyi çok iyi bilir. Kimsenin yardımını kabul etmez, harama el sürmez ve adeta gurur kelimesinin anlam karşılığıdır.

4. Mahalle Ağabeyi

Mahalle Ağabeyi

Mahallesini canını verebilecek kadar çok seven koca yürekli delikanlıdır. Mahallenin çocuklarının idolüdür. Her başı sıkışanın yardımına koşar ve sevdiği insanlar için kurşuna kafa bile atar.

5. Mahalle Bakkalı

Mahalle Bakkalı

Kendi halinde orta yaşlı bir adamdır. Borç vermeyi yerine göre sever ama karısı tarafından çoğu zaman rencide edilir borç verdiği için. Mahallenin çocukları onu çok sever bir de unutmadan göbeksiz bakkal, mahalle bakkalı değildir.

6. Dedikoducu Kadın

Dedikoducu Kadın

Sayesinde mahallede her kezin her şeyden haberi vardır. Çok dişli bir kadındır, başkaları ona bir şey söylerken, laf yememek için iki defa düşünür. Çoğu zaman ortalığı karıştıran bir gudubettir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.