OFPOF

Türk Dizilerinin En Sıradışı 6 Karakteri

-
5.6b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Türk Dizilerinin En Sıradışı 6 Karakteri
5.793 izlenme
Ofpofer
-

İzlediğimiz dizilerin en çılgın karakterleri

Geçtiğimiz günlerde çıkan dizilerin birçoğunda ilginç karakter tiplemeleriyle fenomen olan isimler var. Bu isimler dizideki karakterleri ile ünlülüğünü artıran kişilerdir.Özellikle romantik Komedi dizilerinin artışıyla ortaya çıkan yeni ve ilginç karakterler kendini son zamanlarda fazlasıyla göstermiştir.İşte bu karakterlerin bazıları şunlar:

1. NERİMAN İPLİKÇİ (NERGİS KUMBASAR)

NERİMAN İPLİKÇİ (NERGİS KUMBASAR)
Kiralık aşk dizisinin sevilen oyuncusu Nergis Kumbasar dizideki Neriman tiplemesiyle kendini ve oyunculuğunu bir kez daha göztermiştir. Neriman İplikçi özgüven patlamaları yaşayan hiperaktif enerjik herşeyi bildiğini düşünen kendi içindeki çelişkilerini dışarı yansıtan ve çözüm odaklı yaşayan biri.''Mineeee, rezeneee'' cümlesiyle özdeşleşmiş karakter. 

2. KORAY SARGIN (ONUR BÜYÜKTOPÇU)

KORAY SARGIN (ONUR BÜYÜKTOPÇU)
Kiralık aşk dizisinin efsane karakterlerinden diğeri de Neriman'ın en iyi arkadaşı Koray. Koray tiplemesi ile Neriman tiplemesinin tek farkı birinin kadın birinin erkek olması bunun dışında iki insan ancak bu kadar ruh ikizi olabilir. Dizinin en eğlenceli karakterleri.

3. DEFNE BARUTÇU (AÇELYA TOPALOĞLU)

DEFNE BARUTÇU (AÇELYA TOPALOĞLU)
İnadına aşk dizisinin en delidolu, en çılgın, en sempatik, en sevecen, en huysuz ve kesinlikle en geveze karakteri Defne'yi canlandıran Topaloğlu oyunculuğunun hakkını böyle veriyor. Susmak bilmeyen çenesiyle izleyenleri bile yorduğu oluyor.

4. AYAZ'IN HALASI (ZEYNEP KANKONDE)

AYAZ'IN HALASI (ZEYNEP KANKONDE)
Kiraz Mevsimi dizisinin bir bölümünde diziye Ayaz'ın halası olarak dahil olan karakter insanları umutsuzluğa sürükleyip sonra onları kaçırmasıyla en sıradışı karakterler arasına girmeye hak kazanıyor. Bu eğlenceli karakter izlerken bile insanı travmaya sokabilir benden söylemesi

5. DERİN ŞEVKET/ŞEVKET REİS (TAMER LEVENT)

DERİN ŞEVKET/ŞEVKET REİS (TAMER LEVENT)
aşk Yeniden dizisinin en ilginç karakterlerinden biri olan Derin Şevket sert mizaçlı, kavgacı ve asabi tavrıyla bilinir. fenomen cümlesi ise kurbanları denize atmadan önce söylediği ''Derine en derinee.'' cümlesidir. Bu korkunç ama keyifli karakter insanda unutulmaz etkiler bırakıyor.

6. MUKADDES ŞEKERCİZADE (LALE BAŞAR)

MUKADDES ŞEKERCİZADE (LALE BAŞAR)
aşk Yeniden dizisinin tam bir burjuva hayatı yaşayan Mukaddes karakterinin en büyük fobisi yaşlanmaktır. Dizinin en çatlak, en sinsi, en mükemmelik abidesi insandır. Hırsları yüzünden kötülük yapmayı sever buna rağmen izleyicilerin sempatisini büyük ölçüde kazanmıştır.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.