OFPOF

Türk dizilerinde yapılmış ilginç çekim hataları

-
8.1b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Türk dizilerinde yapılmış ilginç çekim hataları
47.335 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Türk dizilerinde yapılan ve izleyicilerin gözünden kaçmayan ilginç çekim hatalarından bahsedeceğiz.

türk dizilerinde yapılan ilginç hatalara göz atalım;

1. aşk-ı Memnu ve Küçük Sırlar

Türk dizilerinde yapılmış ilginç çekim hataları-1

En çok yapılan çekim hatalarından biri telefonun ters tutulması. Bu hatayı Aşk-ı Memnu ya da Küçük Sırlar gibi çok izlenen dizilerde de görmek mümkün.

2. Karadayı

Türk dizilerinde yapılmış ilginç çekim hataları-2

Aslında olsaydı fena da olmazdı diyebileceğimiz bir hata Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünde oynadığı Karadayı dizisinde yaşanıyor. Dizi 1973 yılında geçiyor. O yıllarda doğru düzgün televizyon bile yokken dizide televizyonu bırakın HD uydu alıcısının antenine rastlıyoruz.

3. Kurtlar Vadisi

Türk dizilerinde yapılmış ilginç çekim hataları-5

Dizide birkaç Türk genci NATO ve CIA sitelerine sadece bir dakikada sızıyor ve şifrelerini kırıyor. İstediğiniz kadar kod bilginiz olsun birkaç dakikada bırakın NATO'yu NATO'nun spor kulübünün internet sitesi olsa ona sızmanız mümkün değil...

4. Yaprak Dökümü

Türk dizilerinde yapılmış ilginç çekim hataları-3

Şimdi gelelim akıllara zarar bir mantık hatasına. Yaprak Dökümü'nün Leylası, ablası Necla evlenmeden önce hamileydi. İşin tuhafı Necla evliliğinin birinci yıldönümünü kutlarken Leyla'nın hala hamile olmasıydı! İzleyicilerin ve yorumcuların yaptıkları yorumlardan sonra gözden kaçmayan bu hatanın üstü kapatılmaya çalışmış, dizinin yayınlanan ilk bölümünde Leyla 14 aydır karnında taşıdığı sağlıklı bebeğini dünyaya getirmişti.

5. Kavak Yelleri

Türk dizilerinde yapılmış ilginç çekim hataları-4

Kavak Yelleri dizisinde aynı bölümde iki sahneyi karşılaştıralım. Oyuncular arabayla Urla'dan yola çıkıp akşama doğru İstanbul'a varıyorlar. Ancak İstanbul'a geldiklerinde arabanın jantları değişmiş oluyor.

6. Medcezir

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerini paylaştığı Medcezir dizisinde de ilginç bir yönetmen hatası var. Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy'a sarılırken kolu bir anda yok oluyor. fotoğraf olsa photoshop kullanımı ama bunu videoda nasıl yapmayı başarmışlar tebrikler.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık