OFPOF

Tüm Zamanların En Yüksek Hasılat Yapan 10 Bollywood Filmi

-
2.3b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Tüm Zamanların En Yüksek Hasılat Yapan 10 Bollywood Filmi
1.820 izlenme
-

Film piyasası için en kaliteli filmleri çıkarmaya çabalayan en çok gelir elde etmiş 10 Bollywood filmi.

Sıralayacağımız 10 bollywood filminden eğer izlemedikleriniz varsa en yakın zaman da izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz...

10. KİCK (2014)

KİCK (2014)

Bir tren yolculuğunda bir polis memuru ve bir kadın geçmişlerinden birbirlerini bahsederler. Kadın, adrenalin bağımlısı olan eski sevgilisini ve yaşadıklarını anlatır. Polis ise kariyeri boyunca yakalayamadığı tek hırsızdan çektiklerini anlatır. Bu ikisinin arasındaki bağlantı, birbirlerine anlattıkları adamlarının aynı kişi olmasıdır.

9. Happy New Year (2014)

Happy New Year (2014)

Kaybeden bir ekip milyonların sevgisini kazanmak için şimdiye kadar yapılmamış en büyük elmas soygunu işine girerler.

8. DILWALE (2015)

DILWALE (2015)

Raj ve kardeşi Veer ; oto tamirhalerinde mutlu mesut yaşamaktadırlar. eğlenceli bir hayatları iyi dostları vardır. Raj çevresinde sayılan ve sevilen biridir. Veer de kanı kaynayan iyi bir gençtir. Hayatları Veer'in güzel bir kız olan Ishita ile tanışmasıyla değişir. Raj tekrar karanlık geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

7. 3 Idiots (2009)

3 Idiots (2009)

Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri. Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve Komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta.

6. Aşk Treni (2013)

Aşk Treni (2013)

Rahul (Shahrukh Khan) 40 yaşında Mumbai'de yaşayan ve ailesini bir trafik kazasında kaybetmiş bir adamdır. Büyükbabasının vasiyeti üzerine Hindistan'ın bir ucundan bir ucuna gitmek zorunda kalan bir adam, Chennai Express isimli trende babasının zorlama evlendirmeye çalıştığı bir kıza yardım etmek zorunda kalır. Bu ufak yardım onu, artık geri dönüşü imkansız bir maceranın içine alırken tarifi imkansız bir aşka sürükleyecektir.

5. Prem Ratan Dhan Payo (2015)

Prem Ratan Dhan Payo (2015)

Kardeşi tarafından Krallığına göz dikilen bir Kral'ın mücadelesi anlatılmaktadır.

4. Sultan (2016)

Sultan (2016)

Sultan Ali Khan (Salman Khan) Haryana adında küçük bir kasabada yaşayan bir güreşçidir. Kazandığı bölgesel şampiyonluklar ona yetmemekte, günün birinde olimpiyat şampiyonu olabilmenin hayallerini kurmaktadır. Aynı kasabada yaşayan Aarfa'nın (Anushka Sharma) da kendine göre hedefleri vardır. Sultan karşılaştığı zorluklara ve içine düştüğü zor duruma rağmen, geçmişte yaptığı hataların üstesinden gelerek hem arenada, hem de özel hayatında gerçek bir dövüşçü gibi mücadele etmeyi öğrenecektir.

3. Dhoom 3 (2013)

Dhoom 3 (2013)

Sihir ve akrobaside usta olan bir sirk göstericisi, babasının ölümünün intikamını almak için Chicago'da bir bankayı ele geçirmek üzere bir hırsıza dönüşür.

2. Bajrangi Bhaijaan (2015)

Bajrangi Bhaijaan (2015)

Pawan Chaturvedi Bajrangi Müritlerindendir, bir gün karşısına çıkan küçük dilsiz bir kızı ailesine kavuşturmayı kendine amaç edinir.

1. P.K. (2014)

P.K. (2014)

P.K. bi şehirdeki yabancının düşünceler komedisidir. P.K.(Aamir Khan) Daha önce kimsenin sormadığı sorular sorar. Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır.P.K.'in masum gözlerini gören insanlar kendi monoton hayatlarını gözden geçirirler.P.K.'in sadık arkadaşları ve dostları olur. Kırık kalpleri düzeltir öfkeleri dindirir. P.K.'in çocuksu merakı kendisi ve milyonlarca insan için manevi bir yolculuğa dönüşür.film karmaşık felsefelerin iddialı ve benzersiz yönlerini orijinal bi şekilde ortaya koyuyor. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.