OFPOF

Tom Hardy'den Hayran Bırakacak 8 Film

-
1.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Tom Hardy'den Hayran Bırakacak 8 Film
757 izlenme
Ofpofer
-

Boyu değil işlevi önemli dedirten Hardy'nin birbirinden güzel filmerini topladım.

Oscar'a bile aday olmuş ve birbirinden güzel filmlere imza atan Tom Hardy, sizi içine hapsedecek filmlerle karşınızda.

1. Mad Max: Fury Road (Çılgın Max Öfkeli Yollar - 2015)

Mad Max: Fury Road (Çılgın Max Öfkeli Yollar - 2015)

6 dalda Oscar alan ve yanında 185 farklı ödülü de yanında götüren Mad Max, eski üçlemesinin uyarlaması niteliğinde. Yani 3 film halinde çıkacak olan bu destansı filmde Tom Hardy'ye eşlik eden Charlize Theron ve Nicholas Hoult var. Kurak bir zamanda geçen ve olayların büyük etki yarattığı bu film geçtiğimiz yılınen iyi filmleri arasında.

2. The Revenant (Diriliş - 2015)

The Revenant (Diriliş - 2015)

Tom Hardy'nin yanı sıra bu filmle Oscar kazanan DiCaprio'yu da görüyoruz. Farklı iklim şartlarında yaşama ve kargaşa olaylarını konu alan bu film başlarda durgun gelse de tamamını izlemeden yorum yapmayın derim.

3. Legend (Efsane - 2015)

Legend (Efsane - 2015)

Filmde ikizi rolünü oynayan Ron Krey ile birlikte 2 rolü birden oynayan Tom Hardy, farklı kişiliklerdeki iki kişiyi çok iyi yansıtmış ve tarihte gerçekten yaşanmış, Londra'da geçen bu suç olaylarını aksiyon içeriğiyle çok güzel anlatan, sürpriz ve iç savaşlarla, karşınızda Legend.

4. The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor - 2012)

The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor - 2012)

Christian Bale'lı efsane Batman üçlemesinin son filminde yer alan ve kötü karakter Bane'i canlandıran Tom Hardy, akıllara durgunluk getiren oyunculuğuyla fazlasıyla ön planda. Gary Oldman, Joseph Gordon-Levitt, anne Hathaway, Morgan Freeman ve Michael Caine'in de ön planlarda oynadığı bu unutulmaz filmi izlemediyseniz mısırınızı ve içeceğinizi alıp başlamanızı öneririm.

5. Lawless (Kanunsuzlar - 2012)

Lawless (Kanunsuzlar - 2012)

Shia LaBeouf, Gary Oldman ve Jason Clarke'ın da Hardy'ye eşlik ettiği, suç ve drama dayalı, sizi sıkmadan peşinden götürecek güzel bir film daha...

6. Warrior (Büyük Dövüş - 2011)

Warrior (Büyük Dövüş - 2011)

Hardy ile başrolü paylaşan Joel Edgerton ile spor ve dram üzerine ilerleyen etkileyici ve hayran bırakan bir film, Warrior.

7. Tinker Tailor Soldier Spy (Köstebek - 2011)

Tinker Tailor Soldier Spy (Köstebek - 2011)

Üç dalda Oscar'a aday olan ve maalesef alamayan bir filmdir. Gizem ve Gerilim dolu, içeriğinde Gary Oldman, Mark Strong, Toby Jones gibi aktörlerin sizleri karşılayacağı yüksek kalitede bir film.

8. Inception (Başlangıç - 2010)

Inception (Başlangıç - 2010)

Dört dalda Oscar ve 139 farklı ödüle sahip Inception çıktığı yılda büyük yankı yapmıştı. DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page gibi ünlü aktörlerin de yer aldığı film rüya içinde rüya tabirini yaşatan film gittikçe daha ilgi çekici, gittikçe daha heyecanlı bir hâl alıyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.