OFPOF

Tolga Çevik'ten Yepyeni Bir Film: Sen Benim Herşeyimsin

-
1.0b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Tolga Çevik'ten Yepyeni Bir Film: Sen Benim Herşeyimsin
867 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sevilen oyuncu Tolga Çevik, yönetmenliğini ve senaristliğini Tolga Örnek'in üstlendiği yepyeni bir sinema projesi ile geliyor.

2013 yılında gösterime giren ve çocuk Büyütme Rehberi ismiyle dilimize çevrilen “Instructions Not Included” isimli Meksika yapımı filmden uyarlanan Sen Benim Herşeyimsin, hem duygusal hem eğlenceli hem de aksiyonu bol bir film olacak. İzleyiciye keyifli bir "kendini iyi hisset" filmi vadediyor. 

Filmin Konusu 

Çok küçük yaştayken öksüz kalan Sedat, babasının ona öğrettiği en önemli dersi, "korkunun gözünün içine bakmadığın sürece onu yenemezsin" mottosunu beynine kazır. Çıralı’da yenemediği korkuları ve babasından hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir. Ancak bir gün bu sakin hayatı bir anda değişiverir. Günü birlik ilişkierinden biri olan Pınar Sedat'ın kucağına bir bebek bırakıp aynı hızla ortadan kaybolur. İstanbul'a gelip Birol sayesinde iş bulan Sedat'ın hayatı artık kızının etrafında dönmektedir. baba-kızın masal gibi geçen eğlenceli hayatları annenin tekrar ortaya çıkmasıyla bir kez daha kaos haline döner.
Yönetmen koltuğunda ve senaryoda Tolga Örnek'in imzasını taşıyan filmin başrolünü Tolga Çevik üstlenirken, filmin kadrosunda ona Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt eşlik ediyor.

Film Oyuncuları

Başrolde bulunan Tolga Çevik Sedat rolü ile karşımıza çıkıyor. Eski sevgili Pınar rolünde Melis Birkan'ı, yapımcı Birol rolünde ise Cengiz Bozkurt'u izleyeceğiz.Filmde ayrıca Tolga Çevik yani Sedat rolünün kızını ,Tolga Çevik'in gerçek kızı Tuna Çevik oynayacak.

Vizyon Tarihi

9 Aralık 2016

Filmin henüz fragmanı yayınlanmadı fakat onun yerine eğlenceli bir kamera arkası videosu yayınlandı.

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık