OFPOF

Thor 3: Ragnarok Filmi 3 Kasım 2017'de Vizyonda

-
902
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Thor 3: Ragnarok Filmi 3 Kasım 2017'de Vizyonda
842 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Thor 3: Ragnarok'un çekimleri tamamlandı vizyona giriş tarihide şimdiden belirlendi. Thor 3: Ragnarok, 3 Kasım 2017de gösterime giriyor.

2017 Yılında yep yeni bir serisi ile beyaz ekranlara gelicek olan Thor 3 : Ragnarok'un çekimleri tamamlandı. Fantastik filmler arasında bulunan Thor'un yeni macerası ve yönetmeninin açıklamalarında eski serilerden bam başka bir yapıt olacağını duyurmuştu. 2017 Yılının Kasım ayının 3'ünde Türkiyede gösterime girecek olan Thor 3: Ragnarok filmini özetleyelim.

Filmin Konusu:

Asgardlı tanrının son filmi olan yapım Loki'nin babası Odin'in kimliğiyle gezegeni yönetmeye başladığı noktadan devam edecek film, İskandinav mitolojisinde işlenen kıyametin kopuşunu işleyecek. Bütün tanrıların ve fantastik yaratıkların birbiriyle savaştığı bu kıyametin sonunda dünyanın kontrolü ya iyilerin ya da kötülerin egemenliğine boyun eğmek zorunda kalacak.

Senaryosu , Jack Kirby imzalı çizgi roman serisinden uyarlanacak olan filmin kadrosunda ünlü şimşek tanrısı olarak Chris Hemsworth, kötü kalpli üvey kardeş-tanrı Loki olarak Tom Hiddleston, Leydi Sif rolünde Jaimie Alexander, Odin rolünde Anthony Hopkins ve Heimdall rolünde Idris Elba yeni film için projeye geri dönecek. Yenilmezler serisinde Yeşil Dev Hulk karakterini canlandıran Mark Ruffalo, Grandmaster karakterine hayat verecek olan Jeff Goldblum ve Valkyrie karakterinde boy gösterecek olan Tessa Thompson da filmin kadrosuna katılan yeni isimler olacak.

Oyuncular : 

Chris Hemsworth
Rolü : Thor

Tom Hiddleston
Rolü : Loki

Cate Blanchett
Rolü : Hela

Tessa Thompson
Rolü : Valkyrie

Mark Ruffalo
Rolü : Bruce Banner / Hulk

Jeff Goldblum
Rolü : Grandmaster

Karl Urban
Rolü : Skurge

Anthony Hopkins
Rolü : Odin
 

Gösterim Tarihi: 03 KASIM 2017

Thor 3: Ragnarok Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık