OFPOF

The Witcher Oyununun Dizisi Geliyor! Hem de Arkasında Netflix Var

-
270
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
The Witcher Oyununun Dizisi Geliyor! Hem de Arkasında Netflix Var
0 izlenme
Ofpofer
-

Rekorları alt üst eden muhteşem bilgisayar oyunu serisi markasına bir de Netflix dizisi eklemek üzere.

Rekorları alt üst eden ünlü fenomen oyun serisi The Witcher'ın Netflix’in orijinal Dizi yapımları arasında yerini alacağı duyuruldu. Üstelik kitapların yazarı Andrzej Sapkowski, gerçekleştirilen bir basın toplantısında yaptığı açıklama ile müjdeyi verdi. Sekiz kitabın yazarı olan ve bunu dolaylı yoldan muhteşem oyunlara dönüşüp bize ulaştırmış olan Andrzej, Netflix ile kurgusal evren oluşturulacak olan dizi hakkında heyecanlı ve mutlu olduğunu dile getirdi.

Polonyalı bir yazar olan Andrzej Sapkowski’nin yazdığı kitaplardan uyarlanan oyun da, kitaplar gibi aynı zamanda the White Wolf olarak bilinen Geralt’a odaklanıyordu, şimdi de bu seri bir dizi olarak karşımıza çıkacak. Oyunlarından çok kitaplarına odaklanılacağı bilinen hikaye ile ilgili başka bir netlik yok. Ödül alan ve rekorları alt üst eden bu oyun serisinin arkasında ise Netflix gibi sağlam dizileri ile ortalığı alt üst eden bir firma olduğunu bilmek, hayranlar tarafından oldukça sevinçle ve heyecanla karşılandı. Dizinin orjinal dilinin İngilizce olduğu belirtilmiş durumda.

Diğer bir bilgi ise üç Witcher oyununun da introsunu yöneten Tomek Baginski'nin her sezon en az bir bölümün yönetmenliğini üstlenecek olması.

İlerleyen günlerde daha fazla detay geleceği tahmin ediliyor.

Kaynak: collider.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık