OFPOF

The Walking Dead Dizisinde Trajik Şekilde Ölen Karakterler

-
5.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
The Walking Dead Dizisinde Trajik Şekilde Ölen Karakterler
6.890 izlenme
Ofpofer
-

İzlenme rekorları kıran The Walking Dead Dünyasında trajik şekilde ölüp, ölümleri ile olay olan karakterleri derledik.

1. Lori Grimes

Lori Grimes

Dizinin ana karakterlerinden biriydi, aylak baskını ile doğum yapması çakışınca bu onun sonu oldu. Bebeği kurtuldu ama o öldü en acısıda oğlu Carl'ın onu vurması oldu. Ceseti bile bulunamadı.

2. Dale Horvath

Dale Horvath

Rick'in akıl danışmanı, grubun babası ve en yaşlısı. Gece vakti bir aylak ısırığı sonucu Hershel’ın çiftliğinde öldü. En acı tarafıda Carl'ın Dale'yi ısıran aylağı olayın sabahında bataklığa saplanmış şekilde görüp zararsız diye öldürmemesi.

3. Shane Walsh

Shane Walsh

Rick'le beraber büyük işler başaran Shane, Rick'in karısı Lori'yle birlikte olmuştur. Bu olaylardan süre gelerek çıkan kavgada Rick'den kalbine bıçağı yiyip ölmüştür ve bir insanın ısırılmadanda dönüşebileceğini göstermiştir.

4. Sophia Peletier

Sophia Peletier

En üzücü ölüm Sophia'nın başına gelmiştir. Bir aylak sürüsünden kaçarken kaybolan ve bulunamayan Hershel'in ahırda sakladığı aylakların içinden en son çıkıp bütün ekibi yasa boğmuştur.

5. T-Dog

T-Dog

O bir melek! Aylaklar tarafından ısırıldığında bile diğerlerini kurtarmak için savaştı ve en sonunda Carol’un kaçması için kendini zombilerin arasına attı.

6. Noah

Noah

Nicholas’ın korkaklığı sonucu alışveriş merkezinin kapısından aylakların odluğu kısma itelenen Noah’ın, aylaklar arasında kalması midemi en çok kaldıran ölümdü.

7. Merle Dixon

Merle Dixon

Daryl'in abisi olan Merle, Valinin kurbanlarından biri. Valinin en güvendiği elemanlarından biriydi ama bir anda kardeşinin çıkagelmesi ile işler değişti ve parmakları valinin ısırması sonucu koptu. Ardından ise hayatına son verildi. 

8. Hershel

Hershel

İyi bir adamdı ama Vali onada acımadı ve kafasını katana ile koparıp öldürdü.

9. Martinez

Martinez

Valinin bir diğer kurbanıdır. Hapishaneden sağ kurtulmayı başardıktan sonra başka bir grup kuran Martinez’in ve Vali’nin yolları tekrar kesişmiştir. Ancak Vali liderlik koltuğu için onu diri diri aylaklara yem etmiştir. Serinin en acılı ölümlerinden biridir.

10. Andrea

Andrea

Rick'leri satıp Vali'ye giden ve Vali'nin kurbanları arasına giren Andrea, adeta bir Testere film sahnesine kurban gitti. Isırıldıkdan sonra kadim dostu Michonne tarafından yaşamına son verildi.

11. The Governor

The Governor

Ve ölümü en çok hak eden kişi ilahi adalet. O kadar kişinin ölümüne sebep olan Vali Michonne’un katanası ve Lily’nin tabancası ikilisiyle öldürüldü. Michonne yarım bıraktığı işi (bu sefer gözünü değil) büyük bir ustalıkla bitirdi.

12. Lizzie ve Mika Samuels

Lizzie ve Mika Samuels

Mika, ablası Lizzie piskopatı tarafından katledildi. Carol'da Lizzie'yi vurmak zorunda kaldı. En acı ölümlerden biriside ablası tarafından öldürülen Mika'nın ölümüdür.

13. Bob Stookey

Bob Stookey

Bir bacağı gözünün önünde yamyamlar tarafından yenilirken bile gülüp “Sizde benimle geliyorsunuz, daha önceden bir aylak tarafından ısırıldım” deyip onlarla dalga geçen bir adamdı. Ve sonuda onlar tarafından geldi.

14. Tyreese

Tyreese

Süper bir adamdı. Kolunun bir aylak tarafından ısırılıp sonrasında baş gösteren kan kaybına bağlı ölümü herkesi üzdü.

15. Beth Greene

Beth Greene

güzel kızımız kaçırılıp bir hastanede tutulduğu ve grubun onu tam almaya geldiği sırada herşey yolunda giderken kaza kurşunu sonucu ölmesi, başta Daryl ve ablası Maggie olmak üzere herkesi üzdü.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.