OFPOF

The Maze Runner: The Death Cure Çekimleri Başlıyor!

-
619
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
The Maze Runner: The Death Cure Çekimleri Başlıyor!
593 izlenme
-

Herkesin merakla beklediği Labirent filminin 3. serisi İsyan'ın çekimleri başlıyor!

The Muze Runner.. İlk iki filmi ile gişede büyük etki yaratan  James Dashner'ın kaleminden Wes Ball'ın yönetmenliği ile birleşen bu şaheser bu kez 3. halkası ile karşımızda. Filmin adı Son İsyan. Filmin çekimleri Şubat 2017'de başlayacak. Aslında filmin daha önce çekimlere başlaması bekleniyor ama filmin baş karakteri ve en büyük reklam kaynağı Dylan O'brien 18 Mart'ta Kanada'daki çekimler sırasında yaralanmış ve ardından hastaneye kaldırılmıştı. Bu sebepten dolayı ertelenen çekimler Şubat'ta yine başlayacak. Çekimlerden sonra filmin vizyona girme tarihi de 12 Ocak 2018 olarak belirlendi.

FİLMİN KONUSU

Filmde İSYAN son bir testten sonra tamamlanıyor. Ama İSYAN, Thomas'ın düşündüklerinden daha fazla şey hatırladığının farkında değil. Thomas artık İSYAN tarafından söylenen hiçbir şeye inanmıyor ve hepsine kesin olarak karşı duruş alıyor. Labirent'i yenen Alev'de hayatta kalmayı başaran Thomas burda da arkadaşları için her türlü riski göze almaya hazır olacaktır. Ve farkındadır ki bu kabusu sona erdirecek tek şey gerçeğin kendisidir. Artık yalan yok.

OYUNCULAR

Filmin ana kadrosunda büyük bir değişim olmayacak. Filmin başrollerinde Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Nathalie Emmanuel, Aidan Gillen yer aldı.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.