OFPOF

Terminator filmini izlememeniz için bulabileceğiniz birkaç bahane

-
209
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Terminator filmini izlememeniz için bulabileceğiniz birkaç bahane
4.420 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Niyetimiz bilim kurgu sektörüne balta vurmak olmasa da, sizi Terminatör filmini izlemekten alıkoyacak birkaç küçük bahane.

Terminatör filmi çoğu insan için bir başyapıt niteliğinde olabilir. Ee haksız da sayılmazlar. 1984'te çekilen "TheTerminator"le başlayan seri, 4 filmle adını tarihe yazdırdı. Sıradaysa "Terminator Genisys" var. Bizim de izlememek için hatrı sayılır nedenlerimiz var tabii. Terminatör ve Arnold Schwarzenegger severler bozulmasın, eğleniyoruz canım şunun şurasında!

Kim Kime Dum Duma

Bir olay örgüsü düşünün ki; kimin, neyi, ne zaman ve ne amaçla yaptığı belli olmasın. Üstelik 1984'ten bu yana! Makineler bizi ele geçirecek diye bu kadar gerilmeye değer mi yani, ha Arnold? Sen yok edicisin büyük düşün.

Efekt Nedir? Çivisi Nasıl Çıkarılır?

Efektsiz bilim kurgu filmi olmaz, lafımız yok. Fakat serinin başlangıç filmi ne kadar dinginse, devam serisi de bir o kadar gürültülü. Hani teknoloji kötüydü, makineler bizi ele geçirecekti?! Hadi oradan canım. Çok "efektif" hareketler bunlar.

Terminator filmini izlememeniz için bulabileceğiniz birkaç bahane-1

Hiç Bitmeyen Kaçmaca Kovalamaca Gerilimi

İtiraf etmeliyiz ki, ilk filmdeki aksiyon sahnelerini biz de destekledik. Lakin her şeyin bir sınırı var değil mi ama? Koşmayın anam, koşmayın canım. Aloo kime söylüyoruz!

"Babam henüz doğmadı, onunla 45 yaşına geldiğimde tanışacağım"

Evet, anlıyoruz. Beyefendiyi tımarhaneye kapatalım lütfen. Teknolojinin önlenemez yükselişi, felsefeyi de çığırından çıkarıyor zannımızca. Nereden baksan mantıksızlık, nereden baksan tutarsızlık. Terminatör bahane, teknoloji şahane diyor ve kaçıyoruz. Hasta la vistababy!

OOOFFF POOOOFFFF

Siz bu dediklerimizi boşverin, şimdi gidip izleyin şu güzel filmi


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık