OFPOF

Tereddüt Dahi Etmeden Başlamanız Gereken 11 Anime

-
7.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Tereddüt Dahi Etmeden Başlamanız Gereken 11 Anime
8.642 izlenme
Ofpofer
-

Dizi ve filmlerden sıkılanlara, izleyecek bir şey bulamayanlara efsane animeler.

İlk defa izleyecekler için alışması zor olsada, izledikçe bağımlısı olacağınızı garanti ediyorum. Dizi ve filmlerden bile daha güzel olabilen animeler kesinlikle izlenmeye değer. Hiç düşünmeyin ve ilk sıradan başlayın izlemeye.

1. One Piece

One Piece
İlk sırada tabi ki efsaneleşmiş olan One Piece var. Kendi korsan tayfasını kurup, korsan kıralı olmaya çalışan Luffy adındaki korsanın hikayesi. Uzun olan bölüm sayısı sakın sizi korkutmasın, sonuna geldiğinizde ''keşke daha çok olsa'' diyeceksiniz.

2. Fate Zero

Fate Zero
Kutsal kaseyi kazanmak için seçilen 7 büyücünün ve onlara yardım etmek için çağırılan tarihteki büyük savaşçıların mücadelesini konu alır. Tek sezondan ibaret olmayan bu anime izlenilesidir.

3. Shingeki no Kyojin

Shingeki no Kyojin
Az sayıda kalan insan ırkının, surlarla çevirdikleri şehirde devlere karşı olan savaşını anlatan anime, son yılların en iyi animelerindendir.

4. Samurai Champloo

Samurai Champloo
Şans esei karşılaştıkları bir kıza yardım etmek için yolculuğa çıkan iki samurayın hikayesidir. Dövüş sahneleri ve müzikleriyle de kendini sevdiren bir animedir.

5. Slam Dunk

Slam Dunk
Aşkı uğruna okulunun basketbol takımına giren ama basketbol hakkında hiçbir şey bilmeyen Sakuragi'nin takımda yükselişini anlatır. komik ve eğlenceli olmasının yanında bir o kadarda ciddidir.

6. Death Note

Death Note
Başka bir efsane daha. Ders olarak okutulması gereken bir animedir. Kurgusu biraz karmaşık olabilir ama her sahnesinde sizi şaşırtacağına eminim. Eline geçen bir ölüm defteri ile dünyayı değiştirmeye çalışan bir öğrenci neler yapabilir ? Kesinlikle izleyin.

7. Hellsing

Hellsing
Gotik tarzı ile farklı bir animedir. Vampir konulu film ve dizileri sevenler bunuda izlemelidir. 

8. Bleach

Bleach
Dövüş sahneleri inanılmazdır. Kılıç dövüşleri sevenler için önerimdir. Akıcı bir konusu vardır. Anime final yapmasına rağmen mangası devam etmektedir.

9. One Outs

One Outs
Beyzbolu sevdiren bir animedir. Yetenği olmasada zekası ve kurnazlığı ile kendine hayran bırakan bir baş karakteri vardır. Çok şaşıracağınız bir anime.

10. Gungrave

Gungrave
İhtiras, ihanet, kin, dostluk, hırs gibi dizilerde bolca gördüğümüz konuların hepsinin kralını içerir. Ağır bir ilerleyişi olsada kendini sıkmadan izlettirir. Bu tarz dizileri sevenler kesinlikle izlemelidir.

11. Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul
Son zamanların en çok konuşulan ve beğenilen bir başka animesidir. Ghoul denilen bir türün insanlarla olan yaşam mücadelsini anlatır. Görüntüleri ile dikkat çeken animenin devamının gelmesini iple çekeceksiniz.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.