OFPOF

Temmuz'da vizyona girecek filmler

-
103
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Temmuz'da vizyona girecek filmler
431 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yaz sıcakları geldi (mi?), sinema salonları yepyeni filmlerle dolup taşıyor! Birbirinden güzel filmler Temmuz ayında bizi bekliyor.

3 Temmuz 2015 – Entourage

Aynı adlı popüler televizyon dizisi Entourage’ın beyazperdeye uyarlanan yapım, Vince Chase’in peşinden giderek Hollywood'un bilinmeyen iç yüzünü gösteriyor. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Doug Ellin üstleniyor.

3 Temmuz 2015 – Far From Men

Bizi Fransız – Cezayir savaşının devam ettiği yıllara götüren filmin yönetmenliğini ve senaristliğini David Oelhoffen üstleniyor. oyuncu kadrosundaysa Viggo Mortensen, Reda Kateb ve Jérémie Vigot dikkat çekiyor.

3 Temmuz 2015 – The Salvation

1870’ler Amerikası'nda geçen film, soğukkanlılıkla alınan bir intikamın hikayesini anlatıyor. Etkileyici bir western ve dram filmi örneği sunuyor.

10 Temmuz 2015 – Ayı Teddy 2

İlk filmiyle gülmekten kırıp geçiren sevimli ve arsız ayıcığımız yeni maceralarıyla yeniden bizimle buluşuyor.

10 Temmuz 2015 – Beyond the Reach

Oyunu kurallarına göre oynayan iş adamı Madec ve çaylak yardımcısı Ben, rakiplerine karşı oynadıkları tehlikeli oyunu anlatan filmin başlıca rollerini Hanna Mangan Lawrence, Michael Douglas ve JeremyIrvine üstleniyor.

10 Temmuz 2015 – Siccin 2

korku filmi sevenlere güzel haber, Siccin 2, 10 Temmuzda korku severlerle buluşuyor. Hicran ve Adnan çiftinin esrarengiz hayatını gözler önüne seren filmin yönetmenliğini Alper Mestçi üstleniyor.

17 Temmuz 2015 - Ant-Man

Ant-Man ile bir çizgiroman uyarlaması izliyoruz. Mesleğinde başarılı bir biyokimyacı olan Dr. Hank Pym ilginç bir formül geliştirir. Formül denemelerinde gerçekleşen bir kaza, çevresinde tüm böcekleri kontrol edebilmesine sebep olacaktır.

17 Temmuz 2015 - Strangerland

Strangerland, çocuklarının gizemli bir şekilde kaybolmasıyla zorlu bir arayışa giren anne babanın dramını gözler önüne seriyor.

17 Temmuz 2015 - Magic Mike XXL

2012 yapımlı ilk Magic Mike'ın devam filmi Magic Mike XXL'ın başrolünde yine ünlü aktör Channing Tatum başrolde. Channing Tatum'a Amber Heard, Matt Bomer, Elizabeth Banks Joe Manganiello, Andie MacDowell ve Adam Rodriguez gibi güçlü isimler eşlik ediyor.

31 Temmuz 2015 – Self/Less

Başrollerini Ryan Reynolds, Natalie Martinez, Ben Kingsley’in paylaştığı film, kanserden ölmek üzere olan zengin bir adamın hikayesini anlatıyor. Daha önce uygulanmamış bir tedaviyi kabul eden adam kendini genç bir bedenin içinde buluveriyor fakat hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlaması uzun sürmüyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık