OFPOF

Televizyonlardan hayatımızın bir parçası olmuş 4 karakter

-
89
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Televizyonlardan hayatımızın bir parçası olmuş 4 karakter
3.228 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Akşamları ailece televizyon keyfi yapmayan pek yoktur. İyi ya da kötü bazı karakterler hayatın bir parçası haline gelirler.


1. Ali Rıza Tekin

Televizyonlardan hayatımızın bir parçası olmuş 4 karakter-1

Yaprak Dökümü'nün Ali Rıza Bey'i kızlarından, oğlundan, eşinden, gelininden az mı çekti? Onun ölümüne herkes üzüldü ama bir yandan da adam kurtuldu diye sevinildi. Halil Ergün'ün muhteşem baba performansı ile ortaya çıkan karakter yıllar sonra bile hafızalarda kalmış ender karakterlerdendir.

2. Bihter Ziyagil

Televizyonlardan hayatımızın bir parçası olmuş 4 karakter-2

Behlül ile yaşadığı yasak aşk ile Aşk-ı Memnu dizisine damgasını vurmuş Bihter Ziyagil karakterini Beren Saat canlandırmıştı. Son bölümü ile meclise bile ara verdirdiği konuşulan dizinin çoğu karakteri unutulmamış olsa da Bihter'in yeri bir başka olacak.

3. Kerem Sayer

Televizyonlardan hayatımızın bir parçası olmuş 4 karakter-5

Güneşi Beklerken'in yakışıklı öğrencisi Kerem Sayer'i canlandıran Kerem Bürsin, bu rol ile tanındı. Birçok genç kız Kerem Sayer için diziyi izledi. Zeynep - Kerem aşkı aylarca konuşuldu ve nihayet dizinin finali yapıldığında dizinin fanları çok üzüldü.

4. Şebnem Gürsoy

Televizyonlardan hayatımızın bir parçası olmuş 4 karakter-4

Şebnem Gürsoy, İzmir'de nişanlısı tarafından nikah masasında terk edilen ve bunun üzerine üzerinde gelinliği ile İstanbul'a gelen çılgın kızdı. Evet, Kaçak Gelinler uzun ömürlü olmadı, iki farklı kanalda oynadı ama gelinler Almilla, Kainat ve Şebnem herkes tarafından çok sevildi. Şebnem Gürsoy karakteri aynı zamanda karaktere can veren Selin Şekerci'nin en çok tanındığı karakter oldu.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık