OFPOF

Tekrar Tekrar Durdurup İzlemeye Doyamadığımız 9 Film Sahnesi

-
6.9b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Tekrar Tekrar Durdurup İzlemeye Doyamadığımız 9 Film Sahnesi
0 izlenme
-

Bazı filmler öylesine büyüleyici ki en sevdiğimiz sahneleri tekrar tekrar izlemek istiyoruz. Gelin bazılarına tekrar bakalım.

1. Dövüş Kulübü (Fight Club)

Dövüş Kulübü (Fight Club)

David Fincher, izleyicileri yalnızca ana karakterin aklını değil, aynı zamanda onların da aklını karıştırmak için her türlü çabayı gösterdi. Tyler Durden'ın film boyunca yaptığı bu beklenmedik görünüşleri kontrol etmeniz yeterlidir.

2. Temel İçgüdü (Basic Instinct)

Temel İçgüdü (Basic Instinct)

Doğal olarak o sahnede hiçbir şey göremezsiniz. Fakat bu, sinema tarihinin en ünlü sahnelerinden biri haline gelmesini engellemedi. Ayrıca Sharon Stone, o yılların seks sembolü haline geldi.

3. Ucuz Roman (Pulp Fiction)

Ucuz Roman (Pulp Fiction)

Quentin Tarantino filmleri pratik olarak çok katmanlı ve hareket doludur ve sahnelerin kareler halinde görüntülenmesi için yalvarmanız gerekir. Söylentilere göre, "Duraklat" düğmesine yeterince hızlı basarsanız, Bruce Willis'in çıplak bir görüntüsünü görebilirsiniz.

4. Demir Adam (Iron Man)

Demir Adam (Iron Man)

En ufak ayrıntılar bile sinema meraklılarının özenli gözlerinden kaçmaz. Pepper masanın üstünde Tony'ye doğru yürürken, sağ kolunun altında Kaptan amerika'nın kalkanının bir prototipi görebilirsiniz.

5. Başlangıç (Inception)

Başlangıç (Inception)

En çok beğeni toplayan Christopher Nolan filmlerinden birinde görülen büyüleyici rüyalar tekrar tekrar izlemeye değer. Özellikle de bu inanılmaz an!

6. Para Avcısı (The Wolf Of Wall Street)

Para Avcısı (The Wolf Of Wall Street)

Burada yine bir şey göremiyorsun. Sahneyi duraklattığında Margot Robbie'nin cilt rengi iç çamaşırı giydiğini görüyorsun. Ancak itiraf etmemiz gerekir ki, bu sahne kendini milyonlarca kez izlettirir.

7. Deadpool

Deadpool

Filmi bar sahnelerinden birinde duraklattığımızda Ölüm Havuzu tahtasına yazılmış bir takım tanıdık isimler ortaya çıkıyor. Bunların arasında Vladimir Putin, Ryan Reynolds, T. J. Miller, Miley Cyrus, Bill Cosby ve Charlie Sheen yer alıyor.

8. Yıldız Savaşları: Bölüm IV - Yeni Bir Umut (Star Wars: Episode IV - A New Hope)

Yıldız Savaşları: Bölüm IV - Yeni Bir Umut (Star Wars: Episode IV - A New Hope)

Stormtrooper kapıyı açtığında yaşanan o garip an. Olağandışı bir şey değil ama yine de "Tekrarla" düğmesine basmaya değer!

9. Sapık (Psycho)

Sapık (Psycho)

Alfred Hitchcock'dan harika bir dokunuş. Norman Bates bir psikiyatri kliniğine geldiğinde yalnızca davranışında değil, fiziksel görünüşünde de değişiklikler meydana gelir. Kısa bir süre için yüzünde bir kafatasının silüetini görürüz. Ancak, ayrıntılı olarak görmek için "Duraklat" tuşuna yıldırım hızında basmanız gerekir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.