OFPOF

Sürekli Savaşçı ve Asker Rolü Alan 10 Oyuncu

-
1.5b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sürekli Savaşçı ve Asker Rolü Alan 10 Oyuncu
1.008 izlenme
-

Aksiyonu Dibine Kadar Yaşatan,İliklerimize Kadar Gerilimi Hissettiren Filmlerin Aşina Olduğumuz Oyuncuları

Yüzlerini sürekli gördüğümüz hatta akrabalarımızdan bile çok gördüğümüz oyuncuların listesi göz atmaya değer.Yanımızda olsalar 40 yıllık dostumuz gibi davranabiliriz.Çünkü onları, onlardan bile iyi tanıyoruz.

1. Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal
''Jarhead'' filminde asker, ''Pers Prensi'' filminde ise savaşçı rolü almıştır.

2. Tom Cruise

Tom Cruise
''Top Gun'' ve ''Yarının Sınırında'' filmlerinde asker rolü, ''Son Samuray'' filminde samuray rolü almıştır ama adama her rol yakışıyor.

3. Mel Gibson

Mel Gibson
Cesur Yürek,Çılgın Max,Hamlet,Bir Zamanlar Askerdik ve Gelibolu filmlerinde asker ve savaşçı rolü almıştır.Aslında oynadığı aksiyon filmleri say say bitmez, bunlar sadece bir kısmı.

4. Michael Fassbender

Michael Fassbender
Soysuzlar Çetesi,Assassin's Creed,300 Spartalı ve Centurion filmlerinde rollerini almıştır.Bu adamın Oyunculuğunda Alman kalitesi var.

5. Lena Headey

Lena Headey
Game of Thrones,300 Spartalı ve Kızıl Baron filmlerinde rol almıştır ve Game Of Thrones'taki rolü devam etmektedir.Şüphesiz ki yaşına rağmen çok güzeldir ve savaş filmlerine çok yakışıyor.

6. Brad Pitt

Brad Pitt
Hiddet,Soysuzlar Çetesi,dünya Savaşı Z ve Truva başrol aldığı efsane filmlerdir.Adamın yakışıklılığını anlatmama gerek yok, yıllar geçmesine rağmen karizmasından hiçbir şey kaybetmemiş.

7. David Wenham

David Wenham
300 Spartalı,Yüzüklerin Efendisi,Van Helsing gibi filmlerde rol almıştır.Neredeyse hiç başrolü yoktur ama yinede izleyicinin takdirini kazanmıştır.Biz onu baba sevgisi isteyen Faramir rolüyle sevdik.

8. Vincent Regan

Vincent Regan
Pamuk Prenses ve Avcı,300 Spartalı,Truva ve Titanların Savaşı filmlerinde rol almıştır.300 Spartalı'daki rolünde oğlu öldürülünce attığı çığlıklar, bizlerinde canını yakmıştır.

9. Orlando Bloom

Orlando Bloom
Yüzüklerin Efendisi,Hobbit,Karayip Korsanları,Cennetin Krallığı,Truva ve Üç Silahşörler filmlerinde güzel roller almıştır.Yüzüklerin Efendisi'ndeki Legolas rolüyle gönlümüzü fethetmiştir. Lego Ho Lego Ho

10. Sean Bean

Sean Bean
Game of Thrones,Yüzüklerin Efendisi,Percy Jackson,Truva,Kara Ölüm ve Kahramanlar Çağı filmlerinde rol almıştır.Başrol olmamasına rağmen biz onu çok sevdik.Bizim için bazen Boromir bazen Ned Stark oldu.Çoğu rolünde ölümü tatsada olsun, biz onu ölümüne sevdik.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.