OFPOF

Süper Kahraman Filmlerinin Gelmiş Geçmiş En Sempatik 7 Kahramanı

-
1.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Süper Kahraman Filmlerinin Gelmiş Geçmiş En Sempatik 7 Kahramanı
1.017 izlenme
Ofpofer
-

Süper kahraman filmlerinde gözümüze hep sempatik gelen bir karakter olmuştur.Bu galerimizde ise o karakterleri listeleyeceğiz.

Neredeyse hepimiz süper kahraman filmlerini severiz.Öyle değil mi? Ayrıca her süper kahraman filminde de gözümüze takılan karakterler olur.Bunlar gerek ana karakterler gerek yardımcı karakterler olabilir.Peki ya o karakterleri listelemek istersek? Hazır olun çünkü birazdan göreceğiniz liste de en sevdiğiniz süper kahraman olabilir.Hatta o kahramanla alakalı bölümü okurken bile aklınızda o kahramanın en güzel sahneleri canlanabilir.

7. Wonder Woman

Wonder Woman
güzel olduğu kadar asil bir karakter.Wonder Woman.Bir çoğumuz Wonder Woman'ın ne kadar güçlü bir karakter olduğunu biliyoruz.Kılıcı ve kalkanıyla önüne çıkan düşmanlarını bir bir defediyor.Bir de o korkusuz bakışları yok mu? Bir süper kahramanda aranacak bütün özellikler Wonder Woman'da var.

6. Arrow

Arrow
Tek bir ok atışıyla birden fazla düşmanın canını alabilen bir nişancı.Onun adı Arrow.Arrow'u güçlü yapan şey yüksek teknoloji oklarıdır ki bunu adından da anlayabiliyoruz.Oliver Queen'in oynadığı Arrow karakteri kendi dizisinde oldukça güçlü ama DC Evreni'nde çok zayıf bir karakter olarak biliniyor.Tabi ki DC'deki diğer karakterlerle kıyaslarsak...

5. Thor

Thor
Çekiciyle yıldırımları çağıran karakterimiz Thor hem çok güçlü hem de çok karizmatiktir.Chris Hemsworth'un oynadığı Thor karakterine gücü babası Odin'den teslim edilmiştir.Babası Odin'den sonra İskandinav mitolojisinin en güçlü tanrısı olarak bilinir.

4. The Flash

The Flash
Dizisiyle beraber çok ünlenen The Flash bir hızcıdır.Hikayesi çok acıklı bir olaya dayanan Barry Allen kendisine çarpan bir yıldırım sonucu The Flash haline gelmiştir.Karakteri Grant Gustin canlandırmaktadır.

3. Batman

Batman
Bilinen en meşhur sözü "Because I'm Batman! (Çünkü Ben Batman'im!)" olan ve adını hemen belli eden karizmatik ve soğukkanlı bir karakterdir.Gizli kimliği milyarder bir adam olan Bruce Wayne'dir.Ailesinin öldürülmesine şahit olan Bruce Wayne.O günden itibaren suça karşı savaşmaya başlamıştır.

2. Superman

Superman
DC Evreni'nin en karizmatik karakterlerinden biri olan Superman,"bütün şehir yıkılsa dahi saçı asla bozulmayan" adam olarak da bilinir.Zaten kendisini karizmatik yapan etkenlerden biri de saçıdır.Asıl yaşadığı yer olan Kripton gezegeninden roketle dünya'ya gönderilen ve Clark Kent adı altında gizlenen bir süper kahramandır.

1. Deadpool

Deadpool
Tahmin edebilmiş miydiniz yoksa edememiş miydiniz bilmiyorum ama bence sinema tarihinin gelmiş geçmiş en sempatik karakteri Deadpool'dur.İki farklı kişiliği olan eğlenceli bir şizofrendir.Silah ve katanasını olağanüstü şekilde kullanabilen bir dövüşçüdür.Kanser hastalığına yakalanmıştır ve bir şirket onu tedavi etmeyi önermiştir.Karakteri canlandıran kişi Ryan Reynolds (Wade Wilson)'dur.Tedaviyi kabul eden Wade şirketin aslında onu tedavi etmediğini her şeyin sonunda öğrenir.Bütün yüzü yanar ancak artık ölümsüzdür.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.