OFPOF

Süper Güçleri Olan Bir Adamı Konu Alan Fantastik Dram Filmi: Genco

-
486
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Süper Güçleri Olan Bir Adamı Konu Alan Fantastik Dram Filmi: Genco
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2015'in !f İstanbul Keşif bölümü kazananı Ali Kemal Çınar'ın yeni filmi Genco, süper güçleri olan bir adamı konu ediyor.

Ali Kemal Çınar 1976 yılında Diyarbakır'da doğdu. Diyarbakır sinema Kulübü'nün kurucularından biridir. İlk uzun metrajlı filmi Kısa film'i (Kurte Fîlm) 2013'te (!f 2014) tamamladı. Çınar, 2016 yılında Gizli (Veşartî) (2015) adlı filmiyle !f'in Keş!f Yarışması Ödülü'nü paylaştı ve SİYAD ödülünü kazandı. Ali Kemal Çınar, yine kendi yazıp, oynayıp, yönettiği yeni filmiyle heyecan verici, özgün seslerimizdendir.

Film Konusu

Ali Kemal daha beş yaşındayken başka dünyadan gelen biri ona süper güçler verir. Ama verilen bu güçler sınırlıdır. Kendisine verilen bu sınırlı güçlerle insanlara yardım eder. Kimliğini gizlemek için kostüm giyer ve kendisini Gênco olarak tanıtır. Ali Kemal arkadaşıyla birlikte vejetaryen bir kafe işletir. İşleri gittikçe kötüye gider. Ali Kemal'in sınırlı güçleri kendisini zaman zaman gülünç duruma düşürür. Bu durum Ali Kemal'i bunalıma sokar ve Ali Kemal bir süre evden çıkmaz. Daha önce kendisine yardım ettiği Salih bir gün kapısını çalar. kız kardeşine yardım etmesini ister. Ali Kemal istese de, gücü yetmediğinden Salih'e yardımcı olamaz. Salih bu durumun üstüne gider ve birlikte Ali Kemal'in gücünü geliştirmek için çalışmaya başlarlar.

Film Oyuncuları

Filmde Ali Kemal Çınar, İhsan Şakar, Salih Demir ve Teymûr Evdikê yer alıyor.

Vizyon Tarihi

7 Temmuz 2017

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık