OFPOF

Son Zamanlarda Çıkmış En İyi Bilim Kurgu Filmleri

-
3.7b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Son Zamanlarda Çıkmış En İyi Bilim Kurgu Filmleri
4.037 izlenme
Ofpofer
-

Son zamanlarda çıkmış en iyi bilim kurgu filmlerini sizler için derledik. İyi okumalar.

- Doctor Strange - IMDb: 7,9

Doctor Strange - IMDb: 7,9

Marvel aleminin süper karakterlerinden biri olan Doctor Strange’in öyküsünü anlatacak olan filmde, Doktor Strange’i İngiliz oyuncu Benedict Cumberbatch canlandırıyor.

- Arınma Gecesi 3 - IMDb: 6,0

Arınma Gecesi 3 - IMDb: 6,0

3. serisinde yeni bir arınma günü macerası anlatılmaktadır. Fakat bu sefer işler daha farklı bir hal alacaktır.

- Hayalet Avcıları - IMDb: 5,4

Hayalet Avcıları - IMDb: 5,4

80’li yılların ikonik filmlerinden Ghostbusters’ın devamında hayaletler Manhattan’ı ele geçirmek geri dönerken, Ghostbusters ekibi ise şehri yok etmeye kararlı bu paranormal tehdidi bitirmek için bir araya geliyor.

- Uzay Yolu 3 - IMDb: 7,2

Uzay Yolu 3 - IMDb: 7,2

Yeniden başlayan serinin 3. halkası olan Star Trek 3 (Star Trek Beyond) filminin yönetmenliğini bu sefer J.J. Abrams’tan devralan isim Justin Lin. Sonsuzluk’ta, Atılgan gemisinin ve cesur mürettebatının epik yolculuğu devam ederken, mürettebat uzayın bilinmeyen derinliklerinde kendilerini ve federasyonun temsil ettiği her şeyi sınayan gizemli, yeni bir düşmanla karşılaşıyor.

- Kontrol Dışı - IMDb: 7,6

Kontrol Dışı - IMDb: 7,6

Özel çocuklar için ileri eğitim programını yönetecek üç kişi işe alınır. Bu üç kişi, eğitim sırasında sanal gerçeklik gözlükleri takmak zorundadır. Yeraltında bulunan korunaklı merkezde, kısa süre sonra işler çığırından çıkacaktır.

- Yarına Dönüş - IMDb: 6,8

Yarına Dönüş - IMDb: 6,8

2040 yılında geçen hikayede, genç ve parlak bir bilimadamı geçmişe e-posta göndermenin bir yolunu bulur ve buluşunu, sevgilisini kötürüm bırakan trafik kazasını engellemek için kullanmaya karar verir.

- Maximum Ride - IMDb: 3,9

Maximum Ride - IMDb: 3,9

Yaşları 14 ila 6 arasında değişen 6 çocuk, laboratuar ortamında özel olarak yetiştirilmiş melezlerdir. Bu çocuklar DNA’larına eklenen %2 oranında kuş DNA’sı sayesinde kanatlarıyla uçabilme yeteneği kazanmışlardır. Bir gün bakıcıları Jeb’in yardımlarıyla tutuldukları “okul”dan kaçarlar ve dağlarda yaşamaya başlarlar. Ancak en küçükleri olan Angel kaçırılınca Maximum “Max” Ride’ın önderliğinde zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk sırasında kendi geçmişlerini de keşfetme şansı yakalayacaklardır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.